2737
2734
عنوان

ضخامت اندومتر

142 بازدید | 19 پست

بچه ها قراره مامانم فردا عمل بشه یه مدته اینقد خونریزی داره که کلا کم خون شده امشب بردنش بیمارستان از بس بیحال شده قراربود یکشنبه عمل بشه ولی افتاد فردا عملش سخته تورو خدا بگیین 

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه فدات سخت که هست ولی اون بعد عمل فقط یه هفته باید تقویت بشه و استراحت کنه امیدوارم خدا زود شفاشون ...

مرسی عزیزم

2740
آها میخوان کورتاژ تشخیصی انجام بدن. نه اینکه سختی نداره اصلا. انشاالله که چیزی م نباشه.

نه گفتن کورتاژمیشه مطمئنی سخت نیست

دیواره رحمش ضخامت پیدا کرده

احتمالا ار عواذض یایسگیه نگران نباش میخواد بره کورتاژ یا رحم رو دراره؟

دعا کنید هفته دیگه تاپیک بزنم که منم مامان شدم واسم صلوات بفرستین😘
احتمالا ار عواذض یایسگیه نگران نباش میخواد بره کورتاژ یا رحم رو دراره؟

میخواد بره کورتاژ عزیزم

نه گفتن کورتاژمیشه مطمئنی سخت نیست

حتی بعضیا توی مطبشون هم انجام میدن. سختی از جهت اینکه بالاخره میره اتاق عمل و بیهوشی و این صحبتا هست که واسه همه ی عملاست... ولی این عملا از نوع سرپایی به حساب میاد و زود رو به راه میشن بعدش.

حتی بعضیا توی مطبشون هم انجام میدن. سختی از جهت اینکه بالاخره میره اتاق عمل و بیهوشی و این صحبتا هست ...

بی حس میشه یا بیهوش 

میخواد بره کورتاژ عزیزم

اصلا نگران نباش خاله شوهر من تا زمانیکه کاملا یایسه شد 3بار کورتاژ کرد البته کورتاژ خیلی کمک میکنه که دیرتر یایسه شه

دعا کنید هفته دیگه تاپیک بزنم که منم مامان شدم واسم صلوات بفرستین😘