2737
2739
عنوان

چه حلقه ی شد +عکس

2404 بازدید | 16 پست

الان تمومش کردم سفارش مشتریمه 

هرکی حلقه یاکارهای اتاق بچه ها گیفت تزینات لباس توتو خواست به قیمت خوب براش انجام میدم ارسال به همه جاهم داریم

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بلدم وقتی تنبل میشم دلم میخاد سفارش بدم وقتی قیمتشو میفهمم میگم خودم درست میکنم چ نوع نمدی به ...

حالا واقعا قیمتش بالا نیس همین رو جاهای دیگه زیر هشتاد اینا نمیدن 😁😁نمد من باکیفیت میگیرم مارک زیاد داره ولی از معزز راضی بودم توایرانی ها

حالا واقعا قیمتش بالا نیس همین رو جاهای دیگه زیر هشتاد اینا نمیدن 😁😁نمد من باکیفیت میگیرم مارک زیا ...

موفق باشی عزیز

ایشالا کلی مشتری بیاد برات

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2738
قیمت حلقه ۴۵با هزینه ارسال ۵۵ 

ببخشید منم کار نمدی انجام میدم...یعنی این قیمت واست میصرفه واقعا؟؟ با چرخ دوخت میزنی یا با دست؟؟، 

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
ببخشید منم کار نمدی انجام میدم...یعنی این قیمت واست میصرفه واقعا؟؟ با چرخ دوخت میزنی یا با دست؟؟،&nb ...

بادست راستش صرفش که اونجوری نداره قیمت پایین میدم که مشتری داشته باشم سود کم بهتره تاگرون فروشی مشتری نداشتن بعد کارامو هم باحوصله تمییزانجام میدم

2706