2733
2734
عنوان

ختنه پسرم .... میترسه ادرار نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6097 بازدید | 27 پست

کار خوبی کردی مایعات دادی. بازم بده کم کم ک دل درد نگیره. زود زود ببر دسشوی و هر دفعه ابو باز کن صدای ابو بشنوه. این حرکت و صدای اب کلیه هارو تحریک میکنه برای خروج ادار. خیلی هم نگران نباش. نهایتا وقتی خابید جیش میکنه تو خاب. زیر دشک و رخت خابش سفره ی بار مصرف بنداز ک زمین نجس نشه. اما سعی کن اگ خدا باز بهت پسر داد هفت روزگی ببریش ختنه. توصیه ی ائمه هست. و چون زوده تو ذهنش هیچی نمیمونه. من بابام سر داداشم میترسید نمیذاشت ببرنش ختنه تا هفت سالگی. هف سالگی مامانم باهزار خاهش و تمنا بردش. بیچاره داداشم چ ذجری کشید. 😣

لایک نکنید اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش حسابي اب بده و فطره استا هم بده كه دردش ارم بشه و بخوابه تو خواب جيش ميكنه يه جيشكنه تمومه.پسر من١٨روزش بود ختنه كرديم سه ساعت طول كشيدجيش كنه حالا قبل ازختنه تا پوشكش رو باز كردم ببرم تو اتاق عمل پنج مين طول كشيد سه بار جيش كرد اما بعد از ختنه سه ساعت شايدم ٤ساعت طول كشيد

ما ملت حسينيم
کار خوبی کردی مایعات دادی. بازم بده کم کم ک دل درد نگیره. زود زود ببر دسشوی و هر دفعه ابو باز کن صدا ...

داداش من ازمن بزرگتره من یادم میاد ختنه کردنش😑بنده خداخیلی درد کشید وقتی پسرموزود ختنه کردم میگفت خیلی کارخوبی کردی نزاشتی بزرگ بشه درد بکشه خیلی دلم براش سوخت😢

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
2731
پسرمن سه ماهش  یک ساعت اول خیلی گریه کرد ولی بعد۵ساعت جیش کرد واصلنم گریه نکرد.بعد۱۰روز هم بردی ...

بعد ده روز😳😳😳 من بعد سه روز بردم 

کار خوبی کردی مایعات دادی. بازم بده کم کم ک دل درد نگیره. زود زود ببر دسشوی و هر دفعه ابو باز کن صدا ...

داداش منم٧سالگي بردن اونم ديدن ميخاد بره مدرسه محبور شدن بيچار عذابي كشيد كه هيچ وقت يادم نميره حتي تا چند سال زير دوش ميرفت دستش رو روي خصوصيش ميذاشت تا اب بهش نخوره.خيلي بد بود كوچولو باشن خيلي راحتتره

ما ملت حسينيم
2738
داداش منم٧سالگي بردن اونم ديدن ميخاد بره مدرسه محبور شدن بيچار عذابي كشيد كه هيچ وقت يادم نميره حتي ...

چند سال!!!!!

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چند سال!!!!!

اره بخدا يادم نيست تا چند سال اونطوري بود فقط يادمه بابام ميبردش حموم به مامانم ميگفت ميخاد زير دوش بره يا اب بريزم روش ميترسه اب بريزه روي خصوصيش.من بزرگ بودم١٥،١٦بيشتر بودم مامانم بهم ميگفت نمونه روش.گمونم دكتر هم بردنش كه گفته بود چيزي نيست البته معاينه كرده بود گمونم به سن بلوغ رسيد و خودش رفت حموم ديگه يادشون رفت و خودش هم خوب شد.

ما ملت حسينيم
خوددکترش گفت بعد۱۰روزببر

آخه میدونی چیه آب باعث میشه زخم زودتر خوب بشه به من دکتر گفت سه روز دیگه ببر بردم قبلش خیلی درد داشت ولی وقتی بردم حموم نرم شد بدنش

واي من چرا يادم نمياد كي بردمش حموم ولي گمونم بعد از يه روز شيتمش شايدم بعد از سه روز اب زدم خدايا چ ...

آخی عزیزم کار بچه هاس دیگه 🤭منم فراموش میکنم گاهی