2737
2739

دیشب به شوهرم سر یه چیز غر زدم دیگه باهام قهر کرد تا امروز . همش محل نمیزاشت هر چی میگم قهری میگه نه ولی محل نمیده الان اومدیم بخابیم بهش گفتم 

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم‌همینه‌همش‌تو قیافه‌است

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
2728

بسه دیگه من که معذرت خواهی کردم باز میگه قهر نیستم . بزار بخوابم

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2738
اولش شوهر منم زیاد قهر میکرد اما پخته تر که شد ناراحتیاشو بهم میگه ولی قهر نمیکنه سنتون چقده؟

کاش ناراحتیاشو میگفت.

2706