2737
2734

چندروزپیش ختم سوره یس وزیارت عاشوراروتموم کردم بازم خبری نشدبخداانگارباورم شده طلسم شدم قبلنم خیلی چلهای مختلف برداشتم دیگه نمیدونم چکارکنم ازی طرفی دیگه دل ودماغ دعاکردن ندارم ازی طرفیم مجبورچکارکنم حالاتوروخدانیایین بگین مگه شوهرچه تحفه ای من شرایط خانوادگیم خیلی خیلی سخته درضمن  شرایط همه خانوادهاهم مثل هم نیستن اگه کسی هم چله زیارت عاشوراب روش آیت الله حق شناس بلده بیادخصوصی بهم بگه یاهمینجا میخوام چله های مجربواگه خدابخوادازاول محرم شروع کنم

استغفار،نماز اول وقت،چله نماز شب،چله سوره احزاب

کلا بهتره باهم برندارین

👩‍⚕️وزن شروع:۶۸😶... هدف اول:۶۶🔒☺... هدف دوم:۶۲🔒😍... هدف سوم:۵۸🔒🤩...💃 من میتونم🏃‍♀️💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام

برا امر ازدواج توسل کنین به امام موسی کاظم علیه السلام

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2706