2737
2739
عنوان

اگه قند بچه تو بیمارستان بیافته

243 بازدید | 10 پست

من باردارم بچه اولم تو بیمارستان که دنیا اومد دکترا نمیزاشتن شیر خشک بدم فقط میگفتن شیر خودت باید بخوره منم اصلا یه قطره شیر نمیومد ..بعد یهو بچه افتاد به گریه های شدید بدنش به شدت میلرزید بازم نزاشتن بدم بهش تا اینکه یه پرستار خیلی مهربون اومد بچمو یواشکی برد یه شیشه شیر درست کرد حتی قندم انداخت داخلش  بچم وقتی خورد آروم گرفت اونجا پرستاره بهم گفت اگه همینجور ادامه پیدا میکرد بچه مشکل مغزی پیدا میکرد ... میگفت به حرف دکترا نرو .. حالا یه سوال دارم شما به بچه هاتون همون روز اول شیر خودتون میدین آخه من اصلا اولاش شیر ندارم بنظرتون چیکار کنم شیر خشک ببرم بهش بدم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم برای زایمان خواهرم رفت آمریکا اونجا روزای اول خود بیمارستان به بچه ها شیر خشک میارن میدن توی شیشه های یبار مصرف ... ولی ابنجا نمیزاشتن فقط میگفتن شیر خودت

خدالعنتشون کنه منم همینجوربودم شیرکه نداشتم هیچ تازه ازسینه هام خون میمدبعدرفتم دادوبیدادکردم بیمارستانوگزاشتم روسرم گفتم مگه فوضولین میخام شیرخشک بدم تاچشتون دراد اگه بچم طوریش شه همتونابیچاره میکنم دیگه اومدن بردن شیرش دادن

خدالعنتشون کنه منم همینجوربودم شیرکه نداشتم هیچ تازه ازسینه هام خون میمدبعدرفتم دادوبیدادکردم بیمارس ...

ازتوبیمارستان شیرخشک خوردتاالان که ٩ماهشه شیرم کم بودمنم ازشیردادن کلن متنفرم بدم میاداصلاندادم

2738
ازتوبیمارستان شیرخشک خوردتاالان که ٩ماهشه شیرم کم بودمنم ازشیردادن کلن متنفرم بدم میاداصلاندادم

منم هر چی گفتم بهشون اصلا نمیزاشتن بدم بهش تا اینکه اون پرستاره خودش برد بهش داد گفت اگه قندش افت کنه مشکل مغزی میدا میگنه عقب مانده ذهنی میشه .. حالا منم خودم با خودم میبرم بهش میدم 

منم هر چی گفتم بهشون اصلا نمیزاشتن بدم بهش تا اینکه اون پرستاره خودش برد بهش داد گفت اگه قندش افت کن ...

نان ١بخر ببر ٣٠سی سی اب ویه پیمانه شیردرست کن اماهمشونده نصفش بسه اولش کم میخورن