2733
2739
عنوان

دعام نمیگیره

195 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 

مدتی هست هرچی دعا میکنم دعام نمیگیره قبلا سریع هرچی دعا میکردم اجابت می شد احساس می کنم نفرین یه نفر که الکی فکر میکنه قضیه ای تقصیر من بوده پشتم هست به این آدم هم دسترسی ندارم که حقیقت رو براش بگم و از اشتباه در بیارمش چی کار کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قبلا تموم دعاها میگرفت ولی چند ساله نه فک کنم خدا از کل مردممون ناامید شده.

هر چی چله میگیرم میگیرم حدیث کسا میخونم سوره اسرا یاسین میخونم هیچ کدوم از حاجت هام برآورده نمیشه

2731
هر چی چله میگیرم میگیرم حدیث کسا میخونم سوره اسرا یاسین میخونم هیچ کدوم از حاجت هام برآورده نمیشه

من قبلا فقط به زبون فارسی از خدا میخواستم نه هیچ دعای خاصی

ولی غیر از این از خیلیا شنیدم که دعاهاشون اجابت نمیشه

فکر کنم این همه ظلم وفساد دوروبرمون بی تاثیر نیست

2740

عزیزم هیچ دعایی بدون استجابت برنمیگرده حالا این استجابت همیشه اونجوری نیست که شما میخواهی اونجوری هست که ب صلاحته عزیزم

ی چیز جالب که شنیدم میگن روز قیامت که از همه جا ناامید میشی ی چیز گنده میارن میزارن توکفه ی ترازوت سنگینش میکنن بعد میگی این چیه؟میگن دعاییکه تو دنیا کردی ولی بهت ندادن

من قبلا فقط به زبون فارسی از خدا میخواستم نه هیچ دعای خاصی ولی غیر از این از خیلیا شنیدم که دعاهاشو ...

امیدوارم خدا صدای هممون رو بشنوه تو این شرایط نامساعد اقتصادی و روحی جامعه 

من کلا آدمی نیستم که تلاش نکنم و فقط دعا کنم با کلی پشتکار برای هدفم حاجتم برنامه ریزی میکنم تلاش میکنم در کنلرش دعا میکنم خدا هم جواب تلاش ام رو میده اما الان انگار تلاش نتیجه ای نداره دعاهامم که خدا نمیشنوه