2737
2739

هفته ۱۵ بارداری ام ‌... ان تی جنسیت رو گفته پسر و آزمایش غربالگری اولم خطر سندرووم زده و مجبور شدم دو تومن بدم آزمایش سلفری بدم و هنوز جوابش نیومده ...

داشتم میگفتم عزیزم اسم پسرم رو ایلیا میزاریم من دوسدارم برگشت گفت من هیچ گوهی نمیزارم این همه پول خرجش کردم معلوم نیس اون آدمه یا نه !!!!

دلمو شکست آخه با چ دلی این حرف و زد من توو خودم نابود شدم وقتی گفتن احتمال سندروم هست و منتظر جوابم و همش میخوام فکرای خوب کنم اما نمیزاره همش تیکه میندازه اذیتم میکنه ....

خدایا کمکم کن خسته ام خسته 💔💔💔💔

🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وا قبل هم همینطور بود ؟ شاید دستش خالیه بهش فشار اومده ناراحت نشو عزیزم رو بچت اثر میزاره

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2706