2737
2734

من لاغر بودم و خوش اندام ولی یهویی چاق شدم و ریزش موهام شروع شد و کلی موهای زائد ،با سونو فهمیدم پلی کیستیک هستم 😣😔 خیلی افسرده شدم و اینکه همش حس میکنم شبیه مردا شدم ،اعتماد ب نفسمو از دست دادم ،حتی دستامم شبیه مردا شده از حالت کشیدگی در اومده ،خیلی حس بدی نسبت ب خودم دارم ،اونایی ک پلی کیستیک هستن بیان از مشکلشون بگن و بهم امید بدن ک درمان میشه😓😔 اخه این چ دردی بود ب جونم افتاد ،دلیل ب وجود اومدنش چیه 

من پلی کسیتیکم اما لاغرم و پرمویی هم ندارم فقط پریودم دورش ۴۰ روزس اگه بخوام از روزی که پریود میشم حساب کنم .ی خورده هم شکم دراوردم اونم به خاطر قرصایی ک مصرف میکردم برا تنظیم پریودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من مشگل پلی کیستیک دارم ولی این مشکلا رو ندارم ی کم موی زاید تو بدنم دارم و ریزش موی شدید اندامم قبلا لاغر بودم الان ی کم بهتر شدم البته بعد ازدواجم و ی بچه م دارم بهم گفتن برای درمان این مشکلام باید دکتر غدد برم شما رفتی؟

درمان مشکلات تخمدانی از قبیل( تنبلی تخمدان ـ کیست تخمدان ـ ناباروری به علت تخمک ـ

مشکلات هورمونی ـ فیبروم ) : طول درمان ۴۰ الی ۱۲۰ روز میباشد.

الف) بادکش زیر شکم و کمر ۲۱ مرحله یک شب در میان

ب) شبی یک لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق مرباخوری عسل به غیر زمان پریودی

ج) دوسین روزی دو قاشق مرباخوری صبح و شام ( سه واحدعسل + یک واحد سیاه دانه نیم کوب)

د) استفاده از داروی ترکیبی زیر به صورت واژینال ۱۴ مرحله در ایام پاکی (زاج به اندازه یک نخود بیشتر

نشود + یک قاشق مرباخوری عسل + یک قاشق چایخوری روغن زیتون بودار تصفیه نشده )

*توجه : دخترانی که ازدواج نکرده اند از دود داروهای (اسفند + کندر + زاج) باید استفاده نمایند. دود را

۱۴روز باید به رحم برسانند.

*توجه : درمان تکمیلی حجامت عام - حجامت ساکرال - حجامت زیر شکم   هر دو هفته یکبار میباشد

که باید تحت نظر پزشکان متخصص طب سنتی انجام گردد.

طبسنتی خیراندیش