2733
2734
عنوان

به نظرتون حق با منه یا نههه☹🙁

250 بازدید | 21 پست

من یه سال ونیمه که عقد کردم.همسرم کارمنده و من خودم دانشجوی پرستاری ام.از همون اول که عقد کردیم بعد از خرید جهزیه ای که به عهده ی شوهرم بود از همسرم خواستم که با الباقی پس انداز ماشین بگیرع که اونموقع بدون پول قرض کردن یا وام گرفتن و...میشد یه پراید مدل خوب خرید نه صفر.ولی مادر شوهرم و پدرشوهرم سخت مخالفت کردن گفتن اول تکلیف خونه مشخص شه بعد ماشین.منم گفتم گرون میشع نمیتونیم بخریم ولی انقدر رو مخ شوهرم کار کردن که از خرید ماشین صرفه نظر کرد.از اول عقد هم جز مشهد جایی دیگه ای نرفتیم که اونم از شهرمون دوساعت ببشتر فاصله نیست و تازه با اتوبوسم میریم .یه بار پدرشوهرم ماشین نداد که ما بریم خوش باشیم.خب بنده ی خدا تو که ماشین نمیدی بی خود میکنی مخالفت میکنی با ماشین گرفتن ما.الان اون پول خمینجوری تو حساب خوابیده و یه موتور هم نمیشه باهاش خرید.۱۲روزه از عروسیم میگذره....

خوش اومدی آوای مامان😘😍

خیلی خوبه که جهازتو کامل گرفته 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر داشتيد

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

از پولای عروسی که چندان پولی به ما نرسید .پول آتلیه و باغ و ارایشگاه اینارو همسرم داد.فقط پدرشوهرم پول شام و میوع و رو حساب کردکه اونم با پولایی که تو مجلس جمع شد تسویه کرد.بخایم با تور هم مسافرت بریم  یه سه چهارتومن خرج برمیداره

خمینقدر عقلشون نمیکشه که بگن یه ۴ ۵ روز ماشین و بدم برن اینا ماه عسل

خوش اومدی آوای مامان😘😍

ما اونموقع ۲۰تومن پول داشتیم.۲۰تومنم هزینه ی جهزیم شد.طرف ما رسمع که  داماد تلویزیون و فرشو یخچال و گاز و ماشبن لباسشویی و میگیره

خوش اومدی آوای مامان😘😍
از پولای عروسی که چندان پولی به ما نرسید .پول آتلیه و باغ و ارایشگاه اینارو همسرم داد.فقط پدرشوهرم پ ...

هي خواهر خدا خيرشون بده همون عروسي پول شام دادن من سرويس طلا كه مادرشوهرم هدسه داد فهميدم شوهرم خريده بوده و همينطور پول لباس مادرشو ...

يه هزاري ندادن هيچ ازمون ميگيرن حتي بارانه بعد ٢سال بهمون نميدن ميگن حق ماس

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2740

بی شک میخواستن بهترین نظر و کمکِ فكريو داده باشن،نه عمدی در کار بوده و نه فکرشو میکردن اینجوری بشه

پس خودتو بابت حرف اونا اذیت نکن

میتونی دوستانه بهشون بگی شما که اون پیشنهادو دادید الان‌ چه کمکی میتونید بدید

که اگر میتونن کمک مالی بدن یا گهگاه ماشینشونو در اختیارتون بذارن.و گرنه تقصیر کسی نیست

از همون اول ازدواجمونم میگفت من عروسی میگیرم براتون بقیه جهزیه با خود شوهرم.این چه عروسی گرفتنی بود که اون چیزی تز جیبش خرج نکرد و ما ۱۰تومن

خوش اومدی آوای مامان😘😍

عزیزم ماه عسل اونقدرام مهم نیس ک بخاطرش اعصابتو خورد میکنی

ولی درمورد ماشین حق با توئه. چون با پول پراید نمیشه خونه خرید و پولتونم دیگه ارزش نداره. خونه رو با کمی صبوری میشد خرید چون خودتونم درامدتون بد نیس و میتونید کمک کنید. دیگه کاریه که شده از این به بعد رو حواس جمع باشید

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
بی شک میخواستن بهترین نظر و کمکِ فكريو داده باشن،نه عمدی در کار بوده و نه فکرشو میکردن اینجوری بشه ...

ما بودجمون در حد خرید خونه نبود ..ولی درحد ماشین بود.میگرفتیم فوقش میفروختیم دیگه.اونا میگفتن نخرین که جوونین و بی احتیاط...

خوش اومدی آوای مامان😘😍
مستقیم شوهرت بگه مثلا به مادرش بگه اونم به گوش پدرشوهرت برسونه که یه هفته ای ماشینو در اختیارتون بزا ...

شوهرم یه بار ماشین و گرفت رفتیم عروسی  دوستش یه شهر دیگه.شبم هتل موندیم روز بعد ساعت ۱۲ زنگ زده کجایین پاشین ماشینو بردارین بیارین.یعنی ندیییییید پدیییییید

خوش اومدی آوای مامان😘😍
2706