2737
2734

بچه ها من تو هفته پنج هستم. دو روز پیش کمردرد و دل درد شبیه عادت ماهیانه داشتم ولی خب بعدش دردش با استراحت خوب شد اخه کار زیاد انجام دادم.از دیشب تا حالا ببخشید لکه بینی آبکی قهوه ای رنگ دارم. خیلی نگرانم ک خارج رحمی باشه یا سقط بشه. اخه من چند ماه پیش سقط کردم. کسی مثل من بوده و بچه ش سالم بدتیا اومده باشه؟؟

دوتا امپول پروژسترون بزن الان بعدم ازفردا شیافش و استفاده کن البته برو سونو البته

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

نباید زیاد کار کنی 

فعلا استراحت کن 

بعدم این دردا طبیعی هست منم اوا همش درد پری داشتم 

شما سقط داشتی ک دیگه باید بدونی فعالیت زیاد خوب نیست 

دراز بکش ب پشت دیگه کار نکن 

س ماه اول خیلی حساسه

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم بهتره زودتر بری دکتر.استراحت نطلق باش 

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

نمیدونم دقیق

ولی منم اینجور لکه داشتم با شیاف خوب شدم

استرس نداصته باش استراحت کن و مراعات کن و برو پیش دکتر

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
دوتا امپول پروژسترون بزن الان بعدم ازفردا شیافش و استفاده کن البته برو سونو البته

اخه نمیخوام سونو واژینال برم. سونو شکمی میشه ؟؟ با توجه ب اینکه هفته پنج هستم چیزی معلوم هست؟ برای شنبه نوبت گرفتم

نباید زیاد کار کنی  فعلا استراحت کن  بعدم این دردا طبیعی هست منم اوا همش درد پری داشتم&n ...

من متاسفانه خیلی حساسم. کسی هم نیست ازم مراقبت کنه. برای همین اینطور شدم. الان از دیشب دراز کش هستم

2738
من متاسفانه خیلی حساسم. کسی هم نیست ازم مراقبت کنه. برای همین اینطور شدم. الان از دیشب دراز کش هستم

چیزی نیست 

خوب میشی اصلا نترس و استرس نداشته باش 

منم تنهام 

من هر چند وقت لکه بینی دارم چون فیبروم دارم و با رشد بچه بزرگ میشه و فشار میاره  و خونریزی دارم 

بهترین راه حل استراحته 

لکه بینی و خونریزی وقتی ترس داره ک درد هم داشته باشی از نوع شدید 

سونو برو حتما 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
چیزی نیست  خوب میشی اصلا نترس و استرس نداشته باش  منم تنهام  من هر چند وقت لکه بین ...

اخه من قبلش دل درد و کمر درد داشتم ولی غیر قابل تحمل نبود. الان بلند میشم یکم اذیتم ولی در کل درد ندارم خداروشکر. سونو شکمی معلومه چیزی؟؟

اخه من قبلش دل درد و کمر درد داشتم ولی غیر قابل تحمل نبود. الان بلند میشم یکم اذیتم ولی در کل درد ند ...

پس چیزی نیست نترس

من ۶ هفته و یک روز رفتم شکمی دیده شد قلبشم تشکیل شده بود 

برا هر مادر فرق میکنه شاید از شما ۸ هفته معلوم شه 

پس اگه رفتی نبود استرس نگیر 

پس چیزی نیست نترس من ۶ هفته و یک روز رفتم شکمی دیده شد قلبشم تشکیل شده بود  برا هر مادر فرق م ...

خداروشکر. انشالله که بارداری راحت و در آخر زایمان خیلی خوبی داشته باشید . 

ممنونم امیدوارم همه چیز خوب پیش بره

خداروشکر. انشالله که بارداری راحت و در آخر زایمان خیلی خوبی داشته باشید .  ممنونم امیدوارم همه ...

مرسی عزیزم 

همچنین برای شما 

امکان داره نزدیک پریتون بوده باشه و رد شده باشه.. نگران نباشید.. برای اینکه خیالتون راحت بشه درمورد خارج رحمی یه آزمایش بتا دیگه بدید البته با نظر پزشکتون

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
2706