2737
2739
عنوان

من تو حرم حضرت معصومه ام

122 بازدید | 21 پست

من الان تو حرمم برای همه نی نی سایتی ها و همه مریض ها و همه اونایی که بچه میخوان دعاتون کردم😊😊🤲🤲🤲🤲

یعنی میشه یه روز ماهم صابخونه بشیم  

خوشبحالت این هفته نیومدم قممم دلم گرفته دلم واسه مامانم تنگ شده😥😥

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

ای جانم

زیارت قبول

دعا کن ما رو هم بطلبن این بانویه عزیز😍😍

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیارت قبول منو ویژه دعا کن

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

منم دعا کن لطفاً  

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2740

برای منم دعا کن عزیزم مشکل ام حل شه

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

عزیزدلم واسم دعا کن ازشون بخاه..مائده میخاد ک اونایی ک مخالفن راضی شن که به پسرعموم برسم😢😢😢

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢