2737
2734
عنوان

دوستان گل اگه جای من بودین چیکار میکردین....

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابات میدونه  رابططون شکر ابه  

بابام ماجرای پول رو نمیدونه. وقتی میخواست بیاد خواستگاری هیچی نداشت اینجوری کمکش کردم لااقل ماشین داشته باشه. نزدیک دو ماه هست که کلا قطع ارتباطیم

2728
بابام ماجرای پول رو نمیدونه. وقتی میخواست بیاد خواستگاری هیچی نداشت اینجوری کمکش کردم لااقل ماشین دا ...

بش بگو اشتباه از طرف من بوده و از این حرفا   بعد حتما تو پیامهات در مورد پول بگو تا  بتونی مدرک جمع کنی

بش بگو اشتباه از طرف من بوده و از این حرفا   بعد حتما تو پیامهات در مورد پول بگو تا  ...

اشتباه از من نبوده طرف با نامردی تمام گذاشت رفت فکر میکرد حالا قراره برم پیش مامانش صحبت کنم تا بیاد خواستگاری منم نرفتم. ولی باید به نوعی صحبت کنم تا مدرک کافی داشته باشم

خیلی در حقم نامردی کرد دو سال بخاطرش با خونوادم جنگیدم خونواده اون موافق بودن قرار بود عقد کنیم یهو ...

به حکمت خدا ایمان داشته باش اینو شاید الان متوجه نشی چندسال دیگه حتما میرسی بهش حرف کلیشه ای هست اما خدا بزرگه ولی نزار فک کنه رفتنش خیلی مهم بوده کاری کن اون فک کنه از دستت داده 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2740
به حکمت خدا ایمان داشته باش اینو شاید الان متوجه نشی چندسال دیگه حتما میرسی بهش حرف کلیشه ای هست اما ...

درسته عزیزم میدونستم به صلاحم نیست ولی ما دخترا خیلی احساساتی عمل میکنیم و عشق که بیاد عقل میپره. 

پس فقط ازش میخوام پول رو برگردونه و خودمو کوچیک نمیکنم

حالا پولو برگردونه

عمر و احساس و اعتمادی که پاش گذاشتین چی؟ 

منم دو سال و نیم بهم گفت صبر کن و صبر کردم آخرش مامانش بی دلیل مخالفت کرد و اونم منو خیلی راحت ول کرد همونی که ادعای عاشقیش میشد😔

الان نزدیک دو ماهه روزام جهنم شده. واقعا ماها دیگه هیچ وقت نمیتونیم به کسی اعتماد کنیم. این چیزارو رو نمیتونن برگردونن بهمون...

راستش احتمالش کمه پولتون رو برگردونه چون نداشته که از شما گرفته پس الانم قطعا نداره. ولی بگو بدونه راضی نیستی و حلال نمیکنی البته اگر وجدان داشتن که اینکارو با یه دختر نمیکردن

حرفاتم بزن ولی مودبانه. بزار همیشه تو ذهنش خوب بمونی 

حالا پولو برگردونه عمر و احساس و اعتمادی که پاش گذاشتین چی؟  منم دو سال و نیم بهم گفت صبر کن ...

قربونت گلم. پس تو خوب درکم میکنی واقعا خدا ازشون نگذره باعث میشن آدم دیگه دیدش نسبت به مرد جماعت عوض بشه. 

خیلی میخوام حرفای دلمو بگم ولی میترسم پیش خودش فکر کنه با رفتنش خیلی اذیت شدم

منم یه عاااالمه حرف تو دلم مونده یه عالمه چرا تو ذهنم داره دیوونم میکنه

اولش که بهش گفتم انگار گوشاشو گرفته بود چشاشو بسته بود الانم که دیگه دسترسی بهش ندارم

عب نداره اتفاقا بزار بدونه چه بلایی سر یه دختر آورده. شاید شاااید اینو بعدا بفهمه. اینجوری میگه اینکه اذیت نشد عیب نداره. ولی محترمانه بگو درسته لیاقت حتی ذره ای احترام ندارن اما تو شخصیت خودت رو در مقابل هر نوع آدمی حفظ کن

منم یه عاااالمه حرف تو دلم مونده یه عالمه چرا تو ذهنم داره دیوونم میکنه اولش که بهش گفتم انگار گوشا ...

فداتشم برات دعا میکنم به آرامش برسی. میدونم خیلی سخته منم همش میخوام سوالاتمو بپرسم بهش بفهمونم که تا آخر عمرم نمیبخشمش. میخوام تا آخر عمرش یه عذاب وجدانی همراهش باشه هرچند اینجور آدما وجدانی ندارن

نه چه وجدانی.... عزیزم ایشالا خودتم دلت همیشه آروم باشه. از خدا برای خودمون آرامش و برای اونا کمی و ...

قربونت برم ممنونم عزیزم. آره عزیزم خدا کنه یکم وجدان داشته باشن تا اینجوری دخترای مردم رو به بازی نگیرن.

منم همینطور همشون رو واگذار کردم به خدا و در مقابلش سکوت کردم ای کاش باباش و خودش ادعای مومن بودن نداشت زورم نمیومد!!!!!

2706