2737
2734
عنوان

دوستان گل اگه جای من بودین چیکار میکردین....

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 50 پست

وای ببین دقیقااااا گفتی زورم اومد عین من

ادعای فرهنگ و باخدا بودن میکردن

این افراد خود خواه و از خود راضین همه بدن اونا خوبن فقط واسه همین بعید بدونم ذره ای حس عذاب وجدان بگیرن

خودش هیچی مادرش صدای گریه ی منو شنید من بودم عذاب وجدان میگرفتم که باعث گریه ی یکی شدم ولی اون بدتر لج کرد و پسرش رو تهدید کرد یا ما یا دختره

دقیقا منم مث تو وقتی فکر میکنم بهش دلم خون میشه واقعا زورم میاد اینهمه ادعا بعد اینجوری

وای ببین دقیقااااا گفتی زورم اومد عین من ادعای فرهنگ و باخدا بودن میکردن این افراد خود خواه و از خ ...

آره عزیزم. پدرش موذن بود و خودشم ادعای باخدا بودن میکرد در حالیکه دو سال منو بازی داد و خونوادشم در جریان بودن بعد گفت مخالف شدن میخواستم گوشی رو بده به باباش بگم به جای اینکه سه نوبت بری مسجد اذان بگی بشین خونه پسرتو درست تربیت کن و خودتم یکم انسانیت یاد بگیر بخد ثوابش بیشتر از نماز خوندنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای واقعا حرفای دل منو میزنی....😔😔😔😔😔😔😔😔

همدردیم عزیزم متاسفم واسه خودمون و امثال خودمون که فریب همچین آدما یی رو خوردیم . امیدوارم چوب خدا رو بخورن و بهشون ظلم بشه 

هر وقت خواستی درد و دل کنی من هستم عزیزم

2731
منم به امید اون روزم که ببینم جواب کاری که باهام کردنو😔 مرسی عزیزم حتما دختر مهربون❤️❤️❤️

ان شاءالله میبینیم عزیزم. دنیا اینجور نمیمونه

قربونت دوست مهربونم