2733
2734
عنوان

قرص اورژانسی و احتمال بارداری

117 بازدید | 10 پست

سلام تو اقدامم ولی دکتر گفت این ماه اقدام نکن ولی من دیروز صبح یه برنامه داشتم که منجر به اقدام شد همسرم داخل تخلیه کرد دیروز روز ۲۰ قاعدگی بود ولی شبش گفتم یوقت نگیره ساعت ۱۲ شب قرص خوردم  شنیدم ضرر داره  بعد من باس ۱۳ پری بشم امکان دارع زودتر یا دیرتر بشم؟ چن سال پیش مهمان داشتیم از سوریه میگفتن ما بدون قرص جلوگیری میکنیم دوره هامونو نصف میکنیم مثلا ۲۸ روز باشه از روز ۱۰ تا ۱۷ برنامه نداریم باقی روزا بشه میزاریم داخل تخلیه شه ولی من دیروز پست گذاشتم دیدم کسایی که ۳ روز مانده به پری اقدام داشتن و حامله شدن من نگرانم حامله شم و قرصی که خوردم برا جنین ضرر داشته باشه البته میدونم قرص اورژانسی ضرره  تاحالا شنیدید کسی با مصرف اورژانسی هم باردار بشه  خدایا ببخش مجبورم قرار بود این ماه که پری بشم برم دکتر آخه دکتر میرفتم برا عفونت و جنسیت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم اگر قرار یوده ۱۳م پریود شی و دیروز قرصوخوردی احتمال داره پریودت نزدیک تر اتفاق بیفته. 

نگران بارداری هم نباش وقتی قرص اورژانسی خوردی احتمال خیلی زیاد باردار نخواهی بود‌ .

نکته اخرم اینکه وقتی نمیخواد باردار بشید از یه روش پیشگیری مطمئن استفاده کنید .‌طبیعی پیش گیری کزدن خطاش خیلی بالاست

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️