2733
2734
منم یه دونه بالش بارداری دی روحه(Die Ruhe) خریدم، به نظر میاد چیز خوب و جالبی باشه. البته من فعلاً ماههای اول بارداریمه.فکر میکنم یعنی اطرافیانمم میگن برای ماههای آخر خیلی خوبه و قدرشو تازه اون موقع می فهمی.من با قیمت خیلی مناسب حتی کمتر از قیمت فروش داروخانه ها و قیمت روال بورس فروش لوازم بارداری تو بازار خریدم.بی دردسر و تازه در خونم تحویل گرفتم .من از فروشگاه اینترنتی پردیس سلامت خریدم و الان که فکرشو میکنم و از این ور اونور میشنوم میبینم قیمت خریدم از همه کمتر بوده به اضافه اینکه تو این خرید اصلاً اذیت نشدم.آدرسش این بود:

http://www.salamatpardis.ir/#category/45/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C/
فروش فوق العاده با قیمت های استثنایی فقط تا پایان 93/6/7 : ست کالسکه کریر و بیس چیکو مدل کورتینا در 5 طرح و رنگ کریر گراکو مدل جونیور در دو رنگ صندلی غذای گراکو در دو طرح بالش بارداری دی روحه اصل در 6 رنگ در فروشگاه اینترنتی نی نی ست www.niniset.com کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30879
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام بالش بارداری فانتزی با طرحهای جدید و خاص محصولی از ایران بالش برای دیدن بالشهای بارداری فانتزی به سایت زیر مراجعه کنید: بازدید از طرحهای فانتزی بالش بارداری بالش بارداری ست بارداری مینیون: بالش بارداری بالش بارداری ست بارداری کیتی: بالش بارداری بالش بارداری ساده با تنوع رنگ: بالش بارداری
2728

سلام من خودم گرفتم و راضی بودم در کل بالش بارداری ها خوبن و کمر درد و کم میکنن و منخودم مارک دی روحه گرفتم اونم اینترنتی از سایت مادرآن لینکشو میذارم براتون ( بالش بارداری )

یک مادر که در راه خرید سیسمونی نوزاد فعلا خیلی عذاب کشیده 
2740

عزیزم برندهای هوشمند و دی روحه خوبن و برای مدلش هم، حالت خوابیدن خودت مهمه

حالا من یه مطلب دیدم که بهترین بالش های بارداری و معرفی کرده. لینکشو براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

آدرسش اینه (رو متن روبرو کلیک کنید میاره) : بالش بارداری