2733
2739
عنوان

طلاق

221 بازدید | 5 پست

کیا تازگی رفتن دنبال مهریه وطلاق؟پیش قسط مهریه چندتا براشون بریدن؟سکه ماهی چندتا اقساط شده براشون؟نفقه چقدر گرفتن؟حقوق شوهرشون چقدره؟حق شیردهی و اجرت المثل چقدر گرفتن؟

همه رهارو رفتی؟ قبلش به سخنرانی دکتر شاهین فرهنگ... انچه زنان باید راحب مردان بدانند. وانچه مردان باید راجب زنان بداندد گوش کن... باهم برین پیش مشاور بعداز طلاق زندگی خیلیییی بده و برا بچهذتم خیلی بد میشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم به هیچ وجه نمیاد واصلن به حرفهای من گوش نمیده

عب نداره تو برو مشاور تنها و مشکلتو بگو مشکل شوهرتو بگو اماصادقانه بدیای خودتم بگو.. یه سرچ راحب اون سخنرانی بکن گوش کن تا نظرت عوض بشه... ماسه تا دختر بودیم با پدری معتادو سرکار نرو. خونه مادرشوهر زنگی میکرد یم از اول. ینی مادربزرگم. مادرم 15سال تحمل کرد با هرسختیی فکرشوکنی ساخت و پدرم درست نشد. یجیزایی ک بگم اشکت درمیاد و جدا شدو ماهم دراون زمان تشویقش کردیم. اما حالا ک بیستو یکسال دارم و شوهر دارم میبینم چقدر تو ازدواجم مشکل پیش اومد سر این داستان. و مادرم اگ این زمان بود مشاور یا یکم جرات الانو داشت پای ما سه تا میموند.... من خودم با بدیایی ک شوهرم اعتراف کرد بهشو قبول کرد مقصره و زندگیمون خوب میشه البته بارهزارمشه. کارمون به طلاق داشت میکشید. من بار اخرم فرصت دادم ودارم بدیای خودمم درست میکنم. و الان خیلی بهتر شدیم. از ادمایی ک اذیت میشیم کنارشون دوری میکنیم و این خیلی بهتر کرده رابطمونو.. توام به هر دری بزن. تو نمیدونی چیارو تحمل کردمو گذشت کردم اما حرفای دکتر فرهنگو عمل کردم و دارم کم کم نتیجشو میبینم.. توام اول برو باقدرت این راهو اگ دیدی چاره نیست به طلاق فک کن

2731
عب نداره تو برو مشاور تنها و مشکلتو بگو مشکل شوهرتو بگو اماصادقانه بدیای خودتم بگو.. یه سرچ راحب اون ...

منم همه جوره قبول کردم کنار اومدم وباهاش راه اومدم بخاطر بچه ام ولی اون نمیخواد میگه فقط طلاق اصلنم دنبالم نمیاد میگه مقصر صد درصد منم همه بلایی هم سرم آورده ولی خوب نشده.