2737
2734
عنوان

ترشح سینه دربارداری

125 بازدید | 19 پست

سلام مامانامیخواستم بدونم کسایی ک حامله هستن یاقبلا بودن ترشح ازسینه هاشون داشتن یان ،آخه من اصلا ندارم میترسم ک شیر نداشته باشم ،ربط داره یا ن ؟؟

عشقم پسریم 😍😍😍

من پنج ماهم سرش فشارمیدم میاد بیرون مثل آبه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه‌های اول داشتم الان که آخراشم ندارم  میترسم شیرم نیاد بعد زایمان  ولی امروز یه مقا ...

من اصلا ندارم ونداشتم الانم ک چند هفته تازایمانم مونده ،میترسم ک کلا شیر نداشته باشم 

عشقم پسریم 😍😍😍
2731

منم ندارم کلا نباید با سینه زیاد ور رفت توی بارداری چون با ماساژ نوک سینه یه هورمونی ترشح میشه که توی امپول فشار زایمانم میزنن.

با زایمان ترشح شیر شروع میشه گاهیم چند روز بعدش باید هورمونا فعال بشن

2738
اصلاسینه هاتو دست نزن که ترشح بیادزایمان زودرس میگیری  

وا چرا . چه چیزا

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
وا چرا . چه چیزا

یعنی واقعا نمیدونستی ؟موقع زایمانم حین اون ورزشایی که انجام میدی ماساژ نوک سینه هم هست چون اکسی توسین ترشح میشه‌

توی کلاسای بارداری میگن‌و کلا توی بارداری همه مطالب همینو میگه

یعنی واقعا نمیدونستی ؟موقع زایمانم حین اون ورزشایی که انجام میدی ماساژ نوک سینه هم هست چون اکسی توسی ...

من کلاس میرم ولی اینو نگفته بودن بهم ،مرسی ک گفتیدد

عشقم پسریم 😍😍😍
من کلاس میرم ولی اینو نگفته بودن بهم ،مرسی ک گفتیدد

البته دیگه بعد ۳۶ هفته باید کم کم اینکارو انجام بدی و چرب کنی که اون موقع ترک نخوره و زخم نشه و یواش یواش اماده زایمان بشی

2706