2733
2734
عنوان

واقعن خااااک تو سرم ، من چرا باردار نمیشم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 76520 بازدید | 119 پست
برای بارداری سالم خیلی کارا  باید کرد که سرت سوت میکشه

والا قربون خدا بشم اینقدیا با وجود هزاران مشکل ماه اول باردار میشم همش دعا میکنم میگم خدایا میشه برا منم معجزه کنی

از بس اعتماد به نفس داشتم به مامانم گفتم چون دکتر گفت همه چی تقربن خوبه منم با اعتماد به نفس به ماما ...

منم این ماه سومه که اقدام کردم و مث همیشه پریود شدم ولی این ماه سه روز زودتر . دکترم دوماه اول رفتم دیگه نرفتم . ولش کردم هرچی شد ، شد .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من  دهسال ازدواج کردم   نزدیک ۷ ساله  درگیرم   .....دیگه  دکترم  میرم ...

دکترا که هیچی پول میگیرن جونمونم میگیرن ، اه به خدا اصلن گوش نمیدن ، عزیزم برات صلوات فرستادم

از بس اعتماد به نفس داشتم به مامانم گفتم چون دکتر گفت همه چی تقربن خوبه منم با اعتماد به نفس به ماما ...

خب پس اگه دست توعه به بدنت دستور بده بچه رو نگه داره 🙄 از كجا معلوم اسپرم شوهرت ضعيف نباشه ؟ 🤔 به مقصر بودنه اونم فكر كن 🤦🏻‍♀️

نميدونم چي بگم... عزيزم دعا ميكنم زودتر به خواسته ي دلت برسي 😘😘 يا علي 🌹 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731
منم این ماه سومه که اقدام کردم و مث همیشه پریود شدم ولی این ماه سه روز زودتر . دکترم دوماه اول رفتم ...

هرچی بی خیالتر بهتره ولی من اصلن نمیتونم بی خیال بشم

والا قربون خدا بشم اینقدیا با وجود هزاران مشکل ماه اول باردار میشم همش دعا میکنم میگم خدایا میشه برا ...

شوهرت آزمایش اسپرم داده  ببینه مشکلی نداره

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

من یکساله اقدامم هنوز ک بچه دار نشدم یکم قبلاً ناراحت می‌شدم اما  شوهرم میگه هروقت خدا بخاد بهمون میده دیگه اصلا بهش فکر نمی‌کنم تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته دلیل نمیشه خودمو افسرده کنم قشنگ از زندگیم لذت می‌برم همه زندگی بچه نیس.ایتجوری ک شما بچه برات مهمه شوهرتم حساس می‌کنی و فکر بد میکنه 

از زندگیت لذت ببر و ناشکری نکن هر وقت صلاحت باشه بهت می‌ده خدا یقین داشته باش

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰
خب پس اگه دست توعه به بدنت دستور بده بچه رو نگه داره 🙄 از كجا معلوم اسپرم شوهرت ضعيف نباشه ؟ 🤔 به ...

آخه شوهرم آز اسپرم داده ، خوب بوده ، مردا همه چیزشون داخل آزمایش اسپرم معلومه ، ولی من چی ؟ فکرم هزار جا میره همش میگم نکنه رحمم یا لوله هام مشکل داره یا هزاران فکر دیگه ، دعامم مستجاب نمیشه😔

دکترا که هیچی پول میگیرن جونمونم میگیرن ، اه به خدا اصلن گوش نمیدن ، عزیزم برات صلوات فرستادم

تا یکسال  بارداری شدی که هیچ اگه نه ...  واسه شوهرت   ازمایش اسپرمو گرام  ...دی اف ای بگو دکترا بنویسن   .....    من بعو ۶ سال تازه فهمیدم شوهرم  مشکلاتش بیشتر  ..خودمم  انعقادی مشکل دادم  .... دکتر خنگ قبلیم  باز میگفت برو ای وی اف بدون هیچ بررسی ..نگران پول  از مایشمونم نیستناااا     چون میکرو پولش بیشتر   انگار خوششون میاد ما بریم و بیام   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

وای عزیزم چقد انرژی منفی میدی ب خودت ۶ماه ک چیزی نیست همین روحیه منفیتدواسترست باعث میشه ک باردارنشی

من  دهسال ازدواج کردم   نزدیک ۷ ساله  درگیرم   .....دیگه  دکترم  میرم ...

چله عاشورا بخون عزیزم انشالا حاجت روا میشی

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰
میدونم عزیزم شوهرمم حرف های شما رو میزنه 🙏😔

خب دیگه بهش فک نکن اگه هم خیلی اذیتی فکرش از سرت نمیره چله عاشورا بخون نیت کن اگه صلاح هست باردار بشی اگه فعلا نیس فکرش از سرت بره بیرون