2733
2734
عنوان

واقعن خااااک تو سرم ، من چرا باردار نمیشم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 76515 بازدید | 119 پست
_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_ 👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه ب ...

ممنونم عزیزم 🙏🙏🙏 ولی من کیست ندارم پریودم منظمه واقعن موندم چه مرگمه حامله نمیشم 😭😭😭

ممنونم عزیزم 🙏🙏🙏 ولی من کیست ندارم پریودم منظمه واقعن موندم چه مرگمه حامله نمیشم 😭😭😭

خب همینو بخور خوب میشی هم خودت وهم شوهرت

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اين نوع حرف زدنت معلومه چقدررر انرژي منفي به خودت ميدي دختر ٦ ماهه خداي نكرده ٦ سال نيست كه  ...

من خیلی اولاش امید داشتم ولی الان از خودم بدم میاد آخه چرا باردار نمیشم به خدا اینقد همه چیو رعایت میکنم ولی سرماه قشنگ سرموقع پریود میشم 😞☹

2731
من خیلی اولاش امید داشتم ولی الان از خودم بدم میاد آخه چرا باردار نمیشم به خدا اینقد همه چیو رعایت م ...

اينكه ميگي خاك بر سرم كه حامله نميشم خيلي حرف بديه

تو يه زن هستي و بايد قوي باشي 

وقتي خودت اينطوري خودتو تحت فشار ميذاري، كاملا ميشه فهميد چقدر از محيط پالس منفي ميگيري 😐 

همين كه به موقع پريود ميشي نشونه سلامتيته

دكترم كه رفتي

پس لطفا يه كم بيشتر خدا رو در نظر بگير، خيليييي دعا كن بخدا اثر داره 

اين دعا رو زياد بخون انشااله هم آروم ميشي هم بزودي باردار ميشي

ربنا هب لنا من ازواجنا و ذريتنا قره اعينه و جعلنا للمتقين اماما

اين آيه قرآن هست سرچ كن با اعراب و دقيقش مياد

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
اينكه ميگي خاك بر سرم كه حامله نميشم خيلي حرف بديه تو يه زن هستي و بايد قوي باشي  وقتي خودت ا ...

به خدا اینقدر دعا میکنم ، دلم برای مامانمو شوهرم میسوزه اینقدر رعایت میکنن منم آخر هر ماه با خبر بد پریود شدم جواب محبتاشونو میدم 😑😞

به خدا اینقدر دعا میکنم ، دلم برای مامانمو شوهرم میسوزه اینقدر رعایت میکنن منم آخر هر ماه با خبر بد ...

چرا خودت رو مقصر ميدوني؟ 😳 مگه دست توعه؟!!!!

اصلا چرا به مامانت گفتي 😩

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
اره بابا دیگه حال منم از کیت و این چیزا بهم میخوره واقعا خاک توو سر منم😥😥

۵۰ تا جعبه کیت تویه خونمونه هی استفاده کردم جعبش مونده تویه اتاق ، دیگه خسته شدم به خدا این ۶ ماه اندازه ۶ سال گذشته ، اینقدر نذرو نیاز کردم که نگو ، واقعن دیگه طاقت ندارم

چرا خودت رو مقصر ميدوني؟ 😳 مگه دست توعه؟!!!! اصلا چرا به مامانت گفتي 😩

از بس اعتماد به نفس داشتم به مامانم گفتم چون دکتر گفت همه چی تقربن خوبه منم با اعتماد به نفس به مامانم گفتم ، بله خودمو مقصر میدونم چون فک میکنم بدنم نمیتونه بچه یا نطفه رو نگه داره لابد

به خدا اینقدر دعا میکنم ، دلم برای مامانمو شوهرم میسوزه اینقدر رعایت میکنن منم آخر هر ماه با خبر بد ...

من  دهسال ازدواج کردم   نزدیک ۷ ساله  درگیرم   .....دیگه  دکترم  میرم به خانوادم نمیگم  راحترم  هرچند دلم میخاد حرف بزنم   گریه کنم  از دردم بگم  ....  من  تا دکتر نمیرم بی خیالم   اصلا فکر نمیکنم به بچه  خدا شاهده تادکتر میرم  هر چی استرسه میاد  تو جونم 😭امروز پنجره خونم و باز گزاشتم  رفتم دکتر  تاحالا سابقه نداره  😭  از این ناراحتم  که دکترا  اصلا وقت نمیزارن  واسه مریض     جوابمو درست حسابی نداد  عارفی  ازبس سرش شلوغه😭😭😭😭

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔