2737
2734
عنوان

بارداری پوچ

1382 بازدید | 11 پست

خانم ها من بعد از هفت هفته بارداری پوچ برام تشخیص داده شده ، ولی یه نقطه مشکوک توی ساک حاملگیم دیده شده ، ممکنه جنین رشد کنه و حاملگی طبیعی ادامه پیدا کنه؟؟؟؟این احتمال هست توی بارداری پوچ؟؟؟؟؟

عزیزم ب جاری منم همینو گفتن اما سونو واژینال که رفت مشخص شد جنین هم هست اما خوب متاسفانه قلبش رشد نداشت

بنظرم صبر کن هفته دیگه واژینال برو

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ب جاری منم همینو گفتن اما سونو واژینال که رفت مشخص شد جنین هم هست اما خوب متاسفانه قلبش رشد ند ...

واژینال هم گرفت ، فقط گفت بارداری پوچه ولی یه نقطه مشکوک هست...امکان داره جنین رشد کنه؟؟؟

2738
واژینال هم گرفت ، فقط گفت بارداری پوچه ولی یه نقطه مشکوک هست...امکان داره جنین رشد کنه؟؟؟

انشالله که هست عزیزم هنوز زوده بزار ی هفته دیگه تکرار کن

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

سلام دوستان خواستم تجربمو باهاتون در میون بزارم که زود نامید نشید.من دیروز برای سونورفتم .هفت هفتگی .یکبار سابقه حاملگی پوچ داشتم .با سونوی واژینال دکتر هرچی نگاه کرد نتونست تو ساک چیزی ببینه .منم شروع به گریه کردم و دکتر داشت گزارش سونو رو به دستیارش می گفت که بنویسه.در حالی که داشت میگفت یک ساک حاملگی فاقد قطب جنینی...یهو مکث کرد به من گفت بچرخ طرف من و ناگهان جنین دیده شد با ضربانات قلبی منظم  

خلاصه که نامید نشید