2737
2739
عنوان

نتیجه پس اندازم.عکس

1172 بازدید | 37 پست

خانما من چند وقته یه سالن کوچیک زدم.هرچ کار میکردم میدادم لباس.ولی گفتم فایده نداره و چندتا صندوق خونگی شرکت کردم که پولامو بدم قسط.

الانم هرچی در میارم میدم طلای دست دوم.شدن پنج میلیون وصدوخورده ای.وگرم هم۱۱وخورده

اینم عکس ها

😎😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلیم عالی مبارک باشه،، 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

کار خوبی کردی ادامه بده

مبارکت باشه

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

مبارکه افرین

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2740
به اندازه پولم هربار میخریدم

افرین

بسیار کار خوبی میکنی.

گوشوارت چند بوده جفتی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

افرین بر شما،،طلای دسته دوم بهترین گزینه است منم تقریبا یه ماه پیش با پول پس اندازم یه گردنبند مرتشع خریدم دسته دوم،،،،،،طلافروش گفت اگه اینو از من میخریدی باید ۴ میلیون بیشتر میدادی

2706