2733
2739

بگید چیکار کنم

شوهرم میخواد جمعه بریم دهات اطراف بگردیم اونوقت گفت میخواد  مادرش و دو تا خواهراش هم بیاره، اینا هم کلا چیزای خیلی رو اعضایی هستن مخصوصا مادرشوهر که همش نیش و کنایه میزنه منم به شوهرم گفتم من نمیتونم مادرت رو تحمل کنم همش رو اعصاب منه دو نفری بریم؟ گفت اصلا نمیریم گفت تو دلت نمیخواد اونا رو ببرم جایی بگو اینه در حالیکه ایتطور نیست کلا غیر قابل تحملن مخصوصا مادرشوهرم این سری خیلی رو اعصابه این سری کلا جایی که باشه داغونم بس که این زن زبونش نیش داره

به نظرتون اشتباه کردم حرف دلمو زدم؟ واقعا نمیتونم مادرشو کنار خودم تحمل کنم، از بس هم همش داره باهام دشمنی میکنه و برام توطئه میکنه و بهم حسادت میکنه و از عمد حرفایی میزنه کارایی میکنه که منو عصبانی کنه الهی خدا از رو زمین ورش داره که مایه عذاب منه

به شوهرم بگم اشکال نداره بیاردشون؟ هرچند میدونم بهم خوش نمی گذره و عصبی میشم، آخه نمیخوام شوهرم باهام بد شه چه کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

طبق تجربه اقایون قبول نمیکنن اینجوری 

برو باهاشون اما هر حرفی زدن جوابشونو بده کارایی که دوس داشتی بکن اگر یکبار بگومگو بشه اختلاف دربیاد اعصاب شوهرت خرد بشه دیگه خودش ترک میکنه اونارو ببره گردش

بنظرم بایدیه خورده باسیاست ترومهربونترباشوهرت حرف میزدی میگفتی دلم میخاد باشوهرم دونفری تنهاباشیم مستقیم ازمادرشوهرت نمیگفتی حالام که گفتی بگو اگه تودلت میخاد باشن منم روحرف توحرف نمیزنم باسیاست باش.. هرچنددلم میخاست باشوهرم تنهایی بگردم

من اصلا حاضر نشدم باهاشون جایی برم. فقط یه پاتوقی داشتیم با شوهرم میرفتیم هر از گاهی که یه بار مادرشوهر و پدرشوهرم رو بردیم و تمام شد. اینقدر  مادرش قر زد  قر زد که دیگه آخرین بار شد اونجا رفتنمون. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰