2733
2734
عنوان

بچه ها من توقعم از شوهرم زیاده؟

388 بازدید | 44 پست

یکی دوبار تاپیک زدم همینجا در مورد اینکه همسرم تماس گرفت با خانوادش و بعد خواست گوشی بده بمن که خواهرش گوشی رو قطع کرد 

روز جمعه هم مادرش زنگ زد بهش اما با من صحبت نکرد 

دیروزم همسرم از اداره تماس گرفته بود با مادرش 

حالا دارم پیش خودم فکر میکنم شوهرم بجای اینکه به مادرش بگه چرا تلفن رو قطع کردن رو‌ من داره احترامشو میزاره .نمیدونم توقعم بیجا هست یا حق دارم 

از طرفی پنج شنبه هم همسرم دوباره زنگ میزنه به خانوادش بنظرتون بگم اصلا گوشی رو بمن نده؟

محل سگ نذار..اعصاب خودتو شوهرتم خورد نکن..حرفیم زدن منت بذار سرشون

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بیکاری میخوای باهاشون حرف بزنی😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
وقتي داره حرف ميزنه ازش دور شو كه حرف نزني

بارها شده رفتم ظرف شستم امده گوشی رو‌گذاشته تو گوشم 

بخدا نمیدونم کار درست چیه 

میترسم حرف نزنم دعوا درست شه حرفم بزنم خودم ناراحتم از بی عرضگیم

اخه شوهرم گوشی رو میده بهم

برو مشغول کارشو 

ب شوهرتم بگو وقتی نمیخوان صحبت کنن چ اصراری داری گوشیو بدی ب من 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بنظرم هرچی بی خیال اینجور موردا بشی برای بعدا خودت بهتره 

خودت بعدا راحت تر میتونی هرطور صلاح میدونی و راحتی برخورد کنی و اونا نمیتونن زیادی ازت توقع داشته باشن

بازم آدما باهم فرق میکنن

ولی درهرصورت بنظرم اگه زیاد حساسیت نشون بدی اونا رو مهم و خودت رو کوچیک میکنی 

برو مشغول کارشو  ب شوهرتم بگو وقتی نمیخوان صحبت کنن چ اصراری داری گوشیو بدی ب من

خدا میدونه من همون موقع که خواهرش گوشی رو قطع کرد بلافاصله زنگ زدم به مادرش میگم قطع شد انگار میگه اره دیگه خدافظی کردن قطع شد 

2706