2733
2734
عنوان

من اشتباه میکنم ؟

82 بازدید | 10 پست

دختر خاله همسرم اینستا عکس گذاشته موهاشو رنگ کرده (کرم رنگ)

5 ساله که ازدواج کردم تا به حال هیچ نظری در مورد ظاهرم نداده بود قبلا میرفتم موهامو رنگ میکردم حتی متوجه نمیشد . یک ساله که دیگه موهامو رنگ نمیکنم رنگ طبیعی خودشونو دارن.

دیشب بهم گفت برو موهاتو رنگ کن 

به نظرتون این چه معنایی میده ؟

یعنی اینقدر دختر خالش براش خاصه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید از اون رنگ مو خوشش اومده خواسته توهم اونکارو بکنی روی تو ببینه

شوهرمنم مثلا حنای روی دستو دوس داره رو دست یکی دیده بود بهم گفت تو بزار رو دست اون دیدم

زندگیم کیانم😍 دوستای گلم یه صلوات مهمونم کنین که زودتر عروسی بگیریم

خب خوشش اومده دوست داره تو هم اونکارو کنی

عین اینه من لباس تن یکی از مردای فامیل ببینم خوشم بیاد ازش برای شوهرم بخرم 

چه ایرادی داره تا وقتی خواسته ها غیر معقول نباشن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خب خوشش اومده دوست داره تو هم اونکارو کنی عین اینه من لباس تن یکی از مردای فامیل ببینم خوشم بیاد از ...

من سبزه هستم و دختر خالش مثل روسها سفید و بوره به اون میاد این رنگ مو 

ولی من چهرم شبیه گلشیفته است موهای مشکی و تیره بهم میاد

2740
من سبزه هستم و دختر خالش مثل روسها سفید و بوره به اون میاد این رنگ مو  ولی من چهرم شبیه گلشیفت ...

عیبی نداره تنوعه

روشن کن با تن رنگی متفاوت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟