2733
2739
عنوان

خانومایی ک دختر ندارید

1607 بازدید | 173 پست

قبل از هر چیز خدا رو شکر میکنم ک من رو لایق دونست تا بتونم با آوردن دو تا پسر سالم و زیبا مادر اولاد پیغمبر بشم 

اینم بگم نیایید بگید واااای خدا رو شکر من ک دارم یا در مورد پسر داشتن بد بگید ک جواب نمیدم ولی گزارش میزنم براتون

خیلی حالم بدِ

نیاز ب دلداریتون دارم

ناشکری نمیکنم ولی فکر میکنم اگه دختر داشتم حداقل دیشب ی لیوان آب دستم میداد

چرا این فکرو میکنی؟ دختر خوبه ولی گاهی پسر برای مادر دلسوز تر هست 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

حق داری گلم..پسر به اندازه ی نصف دخترم اون دلسوزی و عشق به خانواده رو نداره

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سوال..چرا مادر اولاد پیغمبری؟!  

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  
2738
چرا این فکرو میکنی؟ دختر خوبه ولی گاهی پسر برای مادر دلسوز تر هست 

آره والا شوهر خودم خیلی بیشتر از خواهراش به فکر خانوادشه و احترامشونو نگه میداره

همیشه میگم کاش پسرم به باباش بره

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

عزیزم خدا اولاد سالم و صالح نصیبت کنه دختر و پسر نداره ، اگه ادم زندگی اطرافیانش رو دقت کنه متوجه این قضیه میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706