2733
2739
عنوان

رژیم کمک

48 بازدید | 7 پست

سلام خانما وقت بخیر ببخشید شوهرم رژیم گرفته غذا براش جدا درست میکنم برنجشو کم کرده درعوض با نون رژیمی غذاشومیخوره مرغ آب پز  کباب تابه ای جوجه سالاد کاهو میخوره باآبلیمو قهوه میخوره پیاده روی میره پاهاش وکمرش به شدت دردگرفته بهش گفتن ویتامین بدنش کم شده چی براش درست کنم خوب باشه خواهش میکنم چیزی برای لاغری هم میدونین وتجربه داشتین بگین ممنون میشم

سبوس برنج توماست بریز بده بخوره میوه هم هرروز بخوره،

منم تویه ماه۷کیلوکم کردم نون  خیلی کم میخورم اونم فقط جو،روغن کاملا حذف،برنجم همینطور بجاش توهمه غذاهام سبوس برنج میزنم بیشتر حبوبات و سبزیجات و میوه ومواد پروتیینی میخورم

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
سبوس برنج توماست بریز بده بخوره میوه هم هرروز بخوره، منم تویه ماه۷کیلوکم کردم نون  خیلی کم میخ ...

چقدر خوب خوشبحالتون عزیزم مشکل شوهرم فقط شکمشه بااینکه صورتش خیلی لاغر شده ولی شکمش هنوز اونقدی لاغرنشده ممنونم عزیزم حتما انجام میدم کارایی که گفتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوب خوشبحالتون عزیزم مشکل شوهرم فقط شکمشه بااینکه صورتش خیلی لاغر شده ولی شکمش هنوز اونقدی لاغر ...

اتفاقا من بخاطر سبوس که میخورم صورتم اصلا لاغر نشد برای شکمم میرم دستگاه لاغری۱۵س دور شکمم کوچیک شد البته۴روز توهفته باشگاهم میرم

2731
اتفاقا من بخاطر سبوس که میخورم صورتم اصلا لاغر نشد برای شکمم میرم دستگاه لاغری۱۵س دور شکمم کوچیک شد ...

چه خوب حالا برای شوهرم خوبه وزنش خیلی بالاست صورتش گرده اینکه لاغر بشه خیلی خوبه دستگاه لاغری قبلارفت کربوکسی تراپی جای تزریقش روی شکمش ورم میکرد قرمز میشد حساسیت نشون داد نتونست بره 

چه خوب حالا برای شوهرم خوبه وزنش خیلی بالاست صورتش گرده اینکه لاغر بشه خیلی خوبه دستگاه لاغری قبلارف ...

نه این تزریق نیست یه ژل میزنه به شکمم بعد بایه دستگاه می‌کشه روش که انگار به بدن حرارت میده بعد از نیم ساعت یه روغن میزنه وبعد بایه دستگاه دیگه که حالت مکش داره روشکمم می‌کشه دستگاه اولی چربیارو گرم می‌کنه ودومی خوردشون می‌کنه بعدشم حتما باید ورزش کنم وآب فراوون بخورم .

نه این تزریق نیست یه ژل میزنه به شکمم بعد بایه دستگاه می‌کشه روش که انگار به بدن حرارت میده بعد از ن ...

چه خوب پس فرق میکنه باکربوکسی تراپی ایشالله که موفق بشین عزیزم خیلی ممنون که کمک کردین حتما کارایی که گفتینو انجام میدم 

چه خوب پس فرق میکنه باکربوکسی تراپی ایشالله که موفق بشین عزیزم خیلی ممنون که کمک کردین حتما کارایی ک ...

ممنون ان شاء الله همسرشماهم بتونه راحت وزن کم کنه

2738