2737
2734
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست

سلاااااملکممممممممممم

منم از دیشب دوتا مدیریت بحران داشتم تا به بحث و دعوا ختم نشه🥴🥴🥴🥴

آخر امروز یجوری صحبت کردم عذاب وجدان گرفت گفت تو که میدونی من حساسم و چرت و پرت زیاد مبگم رعایت کن😮 پاشدم رفتم آشپزخونه بعد چنددیفه میوه اوردم هی زد به پام هی حرف زد آخر یچیز گفت نتونستم ختدمو جمع کنم🤭 اینچنین ازدلم درآورد

دیشبم سریع از دلم درآورد😍 دوبارشم سر پسرم ناراحتم کرد😏

سلام خانمااا

معتادتون شدم رررفت

از دیروز خونه نبودم نت نداشتم تا اومدم خونه سریع اومدم اینجا

خب منم بگم دیشب مدیریت بحران داشتم  خدا روشکر حلش کردم رفت اگه قبلا بود دعوا میشد برادر شوهرم از ترسش پیام داده بود ب همسرم ک دعوا نکنیدا

سریع معذرت خواهی کردم البته همسرم حرفمو اشتباه شنیده بود عصبی شده بود بعد براش توضیح دادم و در ی موقعیت ناگهانی  خفتش کردم خلع سلاح شد😉

خدارو شکر ب خیر گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلااام سلااام

دیشب همسرم یه کاری ازم خواست که باب میلم نبود

وقتی گفت سکوت کردم و چیزی نگفتم

برام زور داشت حرفش و قبول کنم

ولی همش حرف مارال جون توی ذهنم بود که شوهر جانشین خدا توی خونه هست 

عذاب وجدان داشتم و شدیدا با خودم کلنجار میرفتم

رفتم نمازم خوندم و انگار دلم یک دله شد

نمازم تموم شد اومدم از پشت بغلش کردم بوسیدمش گفتم شما رییس خونه ای و هر چی شما بگی

بعد هم گفتم اصن برنامه امروز و فردا رو شما بچین

هر چی شما بگی

امروزم هر چی گفت قبول کردم

کلا نسبت به قبل علاقم بهش خیلی بیشتر شده

همسرم هم متقابل بیشتر هوام و داره و بیشتر احترام میزاره و کمکم میکنه

خدا رو شکر 

سلام به همگی من امروز نت نداشتم شوهرمم خونه نبود. دیگه یه خونه تکونی حسابی کردم. از اتاق خوابم و کمد لباسیم شروع کردم تا سالن و حال و آشپزخونه. بعدم همه جا رو با محلول ضدعفونی کننده تمیز کردم. لباسامم شستم. خلاصه الان خونه ام برررررق میزنه. بعدم رفتم حمام و خوشگل کردم برا جناب همسر. یکم بخاطر رعایت نکردن از دستش عصبانی شدم بعد آشتی شدیم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
منم پریشب شوهرم از دستم ناراحت بود واقعا عمدی نبود ولی از شبش از دستم ناراحت شد خیلی حالم بد بود و ...

مارال جون لطفا درخواست دوستیمو قبول کنین😢😳😳

عشق اول اونی نیس که اول از همه اومده....اونیکه از وقتی که اومده دیگه هیچی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره😍😍😇😇
دوستان اینا یه سری مطالب نظم و برنامه ریزی و هدف برای خانوماس و تو کارا و مشکلات زندگی و روابط با هم ...

سلام عزیزم. ازت ممنونم مطالبت عالیه. لطفا برامون بیشتر بزار.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2738
سلام دوستان بابت اون مطلبای نظم و‌ هدف که گفتم یه تاپیک مخصوص‌ درست کردم اگه مایل بودین سر بزنین ای ...

سلام علیکم

خوب هستید دوستای نازداره خودم

مارو نمیبینید خوشیـــــد😉

همونطور که قبل گفتم خودم بنا به دلایلی نمیخواستم بیام نی نی سایت

ولی به اصرار یکی از دوستانه عزیزم 

که کلاس همسرداری و نظم رو گذروندیم,قرار شد ایشون یه تاپیک بزنن .و کل مطالب رو اونجا بگذارن

کسانیکه مایل هستن به تاپیک ایشون سر بزنن و 

من خودمم یه کوچولو میام و نظر میدم🆗ینی زیر ذره بین منم هستین😄✋

دوستون دارم

دلمم برای همتون یه ذره شده بود

شادیاتون مستدام

در پناهه حق❤❤❤❤❤❤❤❤❤

تو را دوست می‌دارم

بی آنکه بدانم تو ضرورتِ منی

آب را که می‌نوشی

هوا را که می‌بلعی

نمی‌فهمی جیره‌بندی چه مکافاتی‌ست

تنها در نبودِ تو بود

که فهمیدم

دوست داشتنِ تو

مایه‌ی حیات من است…

سلام مارال جان کجایی؟ دلمون برات یه ذره شده. انشاالله همیشه هر جا که هستی خودت و خانوادت سالم و سلامت در پناه حق باشی. دوستت دارم. شاگردت نگرانته نکنه از دستمون خسته شده باشی😔

2706