2733
2734
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست

دیشبم خانواده شوهرم مهمونم بودن

همه چی خوب بود شکرخدا

کلی ام کمک کردن شستن و جابجا کردن

آخر شب هم از همسرم تشکر کردم که یاد بگیره خخخخ

آخرش گفت دستت درد نکنه،،، گفتم چرا؟؟؟ گفت همینجوری

میخواستم دلیلش رو بگه

رفتم جلو صورتش گفتم بلهههه دستم درد نکنه چون شام خوب بود و چیزی کم و کسر نبود،، مگه نه؟؟؟ خندید گفت آره دیگه همون🥴 میگم چرا نمیگی خب؟؟؟ میگه آخه پررو میشی🥴😐🤕

کشته خودشو با تشکر کردنش😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نیدونم چرا وقتی میخوام پست بذارم مینویسع سایت خراب شده😭

منم بعضی موقع ها اینجور میشه بعد درست میشه. من اینجور که میشه میرم چند صفحه دیگه دوباره برمیگردم درست میشه.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2738
حدیث حوالا رو منم خیلی دوست دارم اجراش کنم و مطمینم با اجرا کردنش شوهرم از این رو به اون رو میشه ولی ...

عزیزم انشاالله گل پسرت زود خوب میشه. درمورد این حدیث هم چیزهای خیلی غیرمنطقی نیس و سعی کن تا حد امکان انجامش بدید. ولی هر چیز و کاری در هر شرایطی یه استثناهایی هم داره. حالا هر کسی بسته به شرایطش. حتی نماز و روزه هم خدا برا هر کسی یه استثنایی قایل شده. در کل بنظرم همیشه دونستن بهتر از ندونستنه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
سلام عزیزدلم خوبی؟

خوشبحالت برعکس من. من صبح بیدار میشم برا نماز بعد میام تو سایت یه نگاهی به پیاما میکنم دوباره میخوابم

مارال جان من رفتم حدیثو خوندم. چون واقعا آخرتم برام مهمه با اینکه بنده گنهکار خدام. ولی مارال مادر و ...

عزیزدلم مسلما این هم دلیلی داره. بعدم شوهر ماها که خدا رو شکر اونقدرا غیرمنطقی نیس که بی دلیل اجازه رفتن به خونه پدر و مادر رو بهمون نده. بعدم اگه یه بار دوبار سه بارم اجازه نداد و ما قبول کردیم و بهش احترام گذاشتیم بدون هیچ غر زدن و عکس العمل بدی. بار بعد خودش بهمون پیشنهاد رفتن به اونجا رو میده. شک نکن و تا آخر عمر این از خودگذشتگی ما رو فراموش نمیکنه. همون خدایی که همیشه میگه احترام به پدر و مادر و نیکی به پدر و مادر واجبه. وقتی در اینجا اینجوری میگه پس حکمتی داره و برا خیر و صلاح خودمونه. از قدیم میگن چهار روز بخور نون و تره بعدش بخور نون و کره.

2706