2737
2739
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست
اگه میشه منم با خودتون ببرید هرجا میرید🙄 من یه ادمه بی انگیزه که همسر داریم صفر انرژیمم منفی فقط تم ...

ما همینجا هستیم عزیزم 

بچه ها کم کم جمع میشن 

😍😍😍

اخه چرا بی انگیزه و انرژی منفی عزیزدلمممن؟؟

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
سلام حوریه بلا  خسته نباشی خانووووم

سلام خپلی خانوم 

میشه شما راهنماییم کنی ماشالله سه تا بچه داری💗

من باردارم رابطه ام ممنوعه ولی شوهرم خیلی دلش میخاد اصراری نداره ولی از قیافش معلومه

میشه بگی باید چیکار کنم؟ کمی نگرانم.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا حالت خوب نبود ,؟ میدونی که هیچی ارزش نداره حالت و بد کنه  و تو از همه چیزبا ارزش تری 😍😍 ...

یه چیزی به عشقم  گفتم که اونم ناراحت شد 😣بعدشم پشیمون شدم

وای عالی هستی😍خب من 20سالمه ومجردم ولی یه جورایی نامزد دارم یعنی داریم کارا رو ردیف میکنیم ک ازدواج کنیم 

بعضی وقتا یه حرفایی میزنم ناراحتش میکنم بعدش خودم واقعا پشیمون میشم نمیدونم چیکار کنم ؟😥فک کنم خیلی بی تجربه ام  

سلام خپلی خانوم  میشه شما راهنماییم کنی ماشالله سه تا بچه داری💗 من باردارم رابطه ام ممنوعه و ...

عزیزممم نیست رفت الان 😘😘بیاد حتما جوابتومیده

خب دخول نداشته باشین 

بیشتر معاشقه انجام بدین که لذت داشته باشه براش💕💕

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2731
یه چیزی به عشقم  گفتم که اونم ناراحت شد 😣بعدشم پشیمون شدم وای عالی هستی😍خب من 20سالمه ومجردم ...

ایشالا به زودی ازدواج کنین و خوشبخت بشین 😍

اول از همه تمام تلاشتونو بکنین که ازدواج کنین و زن و شوهر بشین و بهم حلال بشین 💃💃

اون موقع بیشتر کنار همین و اخلاقی هم دستتون میاد 

ولی اینم بدون هیچ چیز ارزش ناراحت شدن نداره 

یعنی خانواده هاتون در جریان و رسمی ؟؟

عزیزممم نیست رفت الان 😘😘بیاد حتما جوابتومیده خب دخول نداشته باشین  بیشتر معاشقه انجام بدین ...

اونجوری که راضی نمیشه 😁😁خپلی خانومو اقاش چن سالشه؟ بیزحمت منو لایک کن بعد بیام بخونم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
اونجوری که راضی نمیشه 😁😁خپلی خانومو اقاش چن سالشه؟ بیزحمت منو لایک کن بعد بیام بخونم

خخخخخ راضیش کن دیگه 😈😈😈

فک کنم خودش حدودا 30 باشه همسرش نمیدونم

مارال جون هم خیلی واردن

اگه ایشالا انلاین بشه جوابتون و میده😍😍😍😍

2740
سلام خپلی خانوم  میشه شما راهنماییم کنی ماشالله سه تا بچه داری💗 من باردارم رابطه ام ممنوعه و ...

عزیزم رابطه فقط به دخول ختم نمیشه

با روشهای مختلف

حرف زدن

وتحریک حساسیت های همسرت میتونی بهترین رابطه رو داشته باشی

منم یکسال ممنوع بودم چون پرخطر بود بارداریم وبعدسم درد داشتم

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸

بچه ها کامل فقط خداست

چه ماها چه همسرامون همه نقص داریم

ماها اومدیم تا همدیگه رو کامل کنیم وعیبهای هم وبپوشونیم

همسرتون ناراحتتون کرد تو دلتون نگه ندارید

حتما بهش بگید

ولی این گفتنه مستلزم جا ومکان وزمان خاصیه

زنیت وسیاست زندگی مهمترین مورد تو زندگی هرزنیه

واین زن خونه هست که میتونه زندگی رو تلخ یا شیرین کنه

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸

خوب منم بگم

شامم امادس

خونمم برق میزنه

صبح رفتم باشگاه واومدم خونه شامم وگذاشتم کارام وکردم رفتم حمام 

بعدم رفتم ارایشگاه موهام ویه مدل شیک خورد کوتاه کردم وبراشینگ کردم

اومدم خونه سالادمم اماده کردم ومیومم شستم

یه لباس شیکم پوشیدم ومنتظرم عشقم بیاد

اوفففف چه شبی بشه امشب

لحظه شماری میکنم بیاد

الان زنگ زدم بهش گفتم تروخدا ببا بابا دلم رفت😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
عزیزممم نیست رفت الان 😘😘بیاد حتما جوابتومیده خب دخول نداشته باشین  بیشتر معاشقه انجام بدین ...

نه رابطه ومعاشقه مکمل هم هستن

ودوتاش درکنار هم کیفیت یه رابطه رو بالا میبره

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
ایشالا به زودی ازدواج کنین و خوشبخت بشین 😍 اول از همه تمام تلاشتونو بکنین که ازدواج کنین و زن و شو ...

خیلی ممنونم عزیزم 

کاملا درست میگی 

نه مشکل خانواده منه 

راستش ما توی فضای مجازی باهم آشنا شدیم 

من دختری نبودم که باپسری دوس شم یعنی هیچکی بعدش باورش نشد ولی از این مورد خیلی خوشم اومد شاید باورت نشه ولی ناخودآگاه جوابشو دادم اصلا دست خودم نبود 

خانواده اون مشکلی ندارن اصلا 

خودشم همش اصرار میکنه ک بیاد و همه چی رسمی بشه میگه دوستی طولانی خوب نیست 

ولی من نمیدونم به خانوادم چی بگم 😓

به به مارال جوننن 

چه جیگری شدی پس😍😍😍

امشب چه شبیست شب مرااااداست امشب😍😍💃💃💃💃😍😍💕💕

2706