2733
2734
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196907 بازدید | 8148 پست
سلام الهام عزیز بفرمایید اگر بتونم حتما

مرسی عزیزم، من  خونه م بیشتر مواقع نامرتبه حس تمیز کردن ندارم الان یک هفتس آشپزی نکردم همش از بیرون گرفته همسرم، همش هم همسرم و ناراحت میکنم الکی و بیخودی عصبی میشم و داد میزنم  یا غر میزنم همش. موقع رابطه هم منت میذارم سر همسرم و غر میزنم که زود تمومش کن ، خودم خیلی ناراحتم از وضعیت دلم برای همسرم میشوره،  بنظر شما برای تغییرخودم چیکار کنم؟

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حوریع جون  عکس کاربریت  خیلی شبیه خودته میدونستی؟

ای جونممم مرسی عشقممم

تو تاپیک مارال که بودیم دوسه تا از بچه ها گفتن 

به من لطف داری خوشگل خانووووم😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2731
من همسر ندارم😂😂😂

دلم تربچه خواست   

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
تربچه چیه؟

نمی دونم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
تربچه چیه؟

بابا تو سبزی خوردن میزارن دیگه قرمزا 

الهام عزیزم 

منم 21 سالمه بچه ندارم 

و یکسال و هشت ماهه که خونه خودم 

نزدیک سه سالم تو عقد بودم 

باید ببینی اول از همه چرا انگیزه نداری ؟؟

چرا دلت میخاد همسرت و خوشحال کنی 

من چون میدونم با تمیز بودن خونه اماده بودن غذا 

چقدر خودم انرژی میگیرم و همسرم خوشحال میشه 

تو هرشرایطی سعی میکنم با جون و دل اینکارو بکنم 

نه از روی اجبار 

وظیفه

سعی کن با حس خوب به زندگیت نگاه کنی و انرژی مثبت بده به خودت و زندگیت😍😍😍😍😍

هنوز جوونی و پرانرررژی

💃💃💃💃

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
ببخشید که میپرسم ولی از همسرت چیزی دیدی که سردی ازش؟ خودت جدیدا چکاب دادی؟ اینارو میپرسمکه بهتر رر ...

جواب بله ماه پیش دادم چیزی نشون نداده قبلا کمبود ویتامین دی داشتم که اونم برطرف شده بود. نه اصلا همسرم کاری و خانواده دوسته میدونم دوستم داره ، دوهفته پیش رفتیم شهرستان خونه مادرش، یه روز باهم بحث جزئی کردیم و مادرش فهمید جلو اونا منو بدجور داد و سرم داد زد منم رفتم خونه مادربزرگم که فوت شده تا شب اونجا تنها بودم اخرشم خودش نیومد دنبالم برادر شوهرم اومد خیلی بهم برخورده هر کاری خوبی که میکنه همش این یادم میوفته سرد میشم، 

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
خمير فلافلو چه جورى درست ميكنين!!

عزیزم برای چهاار نفر

یه پیمانه نخود که دو روز خخیسوندموچند بار عوضش کردم،یه سیزمینی ابپز کوچولو،ادویه فلفل سیاه ونمک وپودر زیره،،سه قاشق پودر مغز نان باگت.
همه رو با هم میکس میکنم.نیمساعت تو یخچال استراحت میدم.
بعد قالب میزنم وسرخ میکنم حین سرخ کردنم ذکر میگم.که غذا طیب وحلال  بشه.برای عزیزام