2733
2734

موافق نیستم

شده از هزینه های جانبی بزنیم یکیو بیاریم کمک دستم باشه... ولی بچه ام تک نباشه این کارو میکنم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی به مرگ پدر مادر فکر کنی میفهمی تک فرزند بعد از مرگ والدینش چه تنهایی غم انگیزی داره

من ک ی نگاه ب اطرافم میندازم میبینم اگه پدر مادرت روزی نباشن خواهر برادرتم نخواهی داشت 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

منفی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

موافقم بشدت یدونه پسر پنج ونیم ساله دارم انشاالله خدا برام حفطش کنه عاقبت بخیریشو ببینم.کافیه..بعدشم اصلا این حرف و قبول ندارم که تک فرزندا لوسن و خودراضی پسر من بشدت اجتماعی هست ومنو پدرش مخالف صد درصد لوس کردنیم با اینکه دنیای ماهستش ولی همچی با حساب کتاب در اختیارشه.

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

بچه نداشتن سخته

تک فرزندی ام سخته

دوتاهم بشن سخته.....اه

اصلا ازدواج سخته

عاشق شوهرمم ها

اما برگردم‌عقب اصلا ازدواج نمیکنم....

تک فرزند دیدم ک پدر مادرش پشیمون بودن

اما خودمم هم ک دوتا دارم پشیمونم😅😅😅😅

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله
2740

منم تک فرزندم اتفاقا به خاطر سخت گیری تو تربیتم اصلا لوس نیستم و شخصیت مستقلی هم دارم ولی با این سن همیشه حس تنهایی داشتم و همیشه همراهم بوده این حس و آزارم داده...واقعا تک فرزندی ظلم در حق بچه است

منم تک فرزندم اتفاقا به خاطر سخت گیری تو تربیتم اصلا لوس نیستم و شخصیت مستقلی هم دارم ولی با این سن ...

همسر من دقیقا همینو میگه، همش میگه ظلم به بچمون میکنی

من خودم دو تا داداش داشتم یکی با فاصله یک و نیم سال یکی هم هشت سال اما همیشه حس تنهایی داشتم تک فرزندا فک نکنین مثلا ما سه تا بچه یودیم خیلی با هم بازی میکردیم واقعا نه 

و الانم که بزرگ شدیم هر کدوم یه گوشه ای از ایرانیم اون داداش متاهلمو که حدود دو ساله ندیدم مجرده هم هر از گاهی پیام و تماس 

در نتیجه خوبه بچه رو جوری بار بیاریم که در نبود ما هم رو پا خودش وایسته نه چشم امیدش به خواهر و برادرش باشه

خب همیشه توخونه کسی نبودکه باهاش بازی کنم مجبوربودم برم توکوچه تازه افسردگی گرفتم که چراداداش یاخاهر ...

پدر و مادرت چی شدن مگه با کی زندگی میکردی 😔

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
مادربزرگ پدربزرگ طلاق

ای وای خدایا ایشالا از این به بعدو خوشحال زندگی کنی عزیزم 😘

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706