2733
2734

خانوما  درد زایمان چطوریه؟

قسمت خارجی واژن  به سمت کشاله های ران درد بگیره از علائم زایمان هست یا نه؟

کمر درد و دل درد وجود نداره 

التماس دعا

درد زایمان 

منظم هست

با دوش آبگرم قطع نمیشه

میگیره ول میکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا اسم کاربریت اینه؟

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
2738
برای من خیلی خفیف بود 4سانت هم باز شده بود ولی فک نمیکردم درد زایمان باشه شبیه درد پریود بود .....بع ...

من اصلا دردهای پریودی ندارم

فقط قسمت بیرونی واژن همون پایین های بدن درد می کنه 

التماس دعا
الان این درد که من دارم  برا زایمان هست یا نه هفته 38

تايم بگير ببين هر چند دقيقه يه بار داره تكرار ميسه 

اگه خي بيشتر و بيشتر ميشه اره درد زايمانه

خدایا شکرت 🙏🏻
من اصلا دردهای پریودی ندارم فقط قسمت بیرونی واژن همون پایین های بدن درد می کنه 

فک کنم اون بیشتر برای سنگینیه که جنین وارد میکنه.بچه من چون بریچ بود همشم میپرید از 1ماه قبل زایمان درد میکرد

الان این درد که من دارم  برا زایمان هست یا نه هفته 38

دیگه از این به بعد باید آمادگی زایمانو داشته باشی.من خودم تجربش نکردم.۳۶ هفته که بودم بستری بودم یهو دکتر اومد ختم بارداری داد و بردنم زایشگاه و آمپول فشار زدن برام.بعد دردام شروع شد.اما چیزی که از بقیه شنیدم اینه که این علائم تو ماه آخر بارداری شایع هست

فک کنم اون بیشتر برای سنگینیه که جنین وارد میکنه.بچه من چون بریچ بود همشم میپرید از 1ماه قبل زایمان ...

برا من بریچ نیست 

نمیدونم گیج شدم دیگه  درد زایمان هست یا نه

برم بیمارستان یا نرم

التماس دعا
2706