2733
2734
عنوان

نوزاد دوماهم رفلاکس داره میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه این پرسیدم کدوم شهری که دکتر بهت معرفی کنم، حتما فوق تخصص گوارش اطفال ببرش حتما

شهر خودمون که فوق تخصص گوارش نداره شهرستانم

انسانیت کامل ترین دین
2728

رژیم مادر

انواع ادویه، خورشت ، گوشت گاو وگوساله، ماهی، ترشی،شیرینی، تنقلات،آجیل، انواع لبنیات،فست فود، ماکارونی، سس، سویا، میوه های نفاخ و دیرهضم،انواع قهوه و نسکافه و مواد کافئین دار کلا ممنوع

مجاز: بیسکوییت ساقه طلایی، مرغ، هویج سیب زمینی میوه های سبک، برنج کم، نان سبوس دار

اگه میتونی رژیمو بگی ممنون میشم شیر خودمو میدم

دکترت نگفته چیا بخور چیا نخور?

تو ت لگرام برو کانال دکتر مقدادی،ی عالمه پست میزاره در مورد ریفلاکس،خیلی کمکت میکنه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2740

خواهرم تو شیب شیر میداد یعنی بچه ی جورایی سر پا شیر میداد ،رب ادویه لبنیات حبوبات ترشی جات نخور خیلی بهتر میشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
خیلی سخته من کامل رعایت کردم و تو یکماه ۱۲ کیلو کم کردم اما پسرم درمان شد، وقتی شیر میخوره بعدش رو س ...

حتما سعی میکنم رعایت کنم ممنون خواهر گلم

انسانیت کامل ترین دین
خیلی سخته من کامل رعایت کردم و تو یکماه ۱۲ کیلو کم کردم اما پسرم درمان شد، وقتی شیر میخوره بعدش رو س ...

وای چقد سخت خب شیری واسه ادم نمیمونه اینجوری ک بخاد بده ب بچه من اگه بخام رژیم بگیر همین ی ذره شیرم خشک میشه😔

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
2706