2410
2553

امروز باز بردم دکتر اینبار بهش پدیلاکت وامپرازول داده تو رو خدا اگه تجربه ای دارین بگید یعنی با اینا خوب میشه چون نابود شدم نه میخوابه نه شیر میخوره مگه اینکه بخوابه

انسانیت کامل ترین دین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از یه ماهگی زانتاک دادم تا 15ماهگی،وقتی میخورد خوب بود،15ماهگیم خودم سرخود داروشو قطع کردم،خداروشکر رفت که رفت

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2714
دارو به کنترل رفلاکسش کمک می کنه ولی اینکه کاملاً خوب باشه فقط باید زمان بگذره و بزرگتر بشه

چقدر بزرگ دقیق از بیست روزگیش شروع شده واقعا خسته شدم نه میتونم به کارام برسم نه خواب واسم مونده

انسانیت کامل ترین دین

ببینید من تو همه ی تاپیکای رفلاکس هستم و به همه توصیه میکنم که سرسری نگیرید تا درمان کامل، پسر من رفلاکس شدید داشت و میگفتن عمل لازم داره اما دکتری پیدا کردم که معجزه کرد سره ۷ ماه کاملا خوب شد، باید رژیم شدید غذایی بگیری اگه شیر خودتو میخوره و دارو طبق دستور و سر وقت بدین ، کاملا درمان میشه و ازبین میره، درمانش بستگی به مادر داره که بهش عمل کنه

چقدر بزرگ دقیق از بیست روزگیش شروع شده واقعا خسته شدم نه میتونم به کارام برسم نه خواب واسم مونده

حداقل بعد ۴ ماهگی. معمولاً ۶ ماهگی

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
ببینید من تو همه ی تاپیکای رفلاکس هستم و به همه توصیه میکنم که سرسری نگیرید تا درمان کامل، پسر من رف ...

اگه میتونی رژیمو بگی ممنون میشم شیر خودمو میدم

انسانیت کامل ترین دین
2706