2733
2739
عنوان

کیا کاور مبل ژله ای دارن میشه بیاین

9455 بازدید | 27 پست

راضی هستین؟من یه دختر شیطون دارم هرچی میخوره روی مبل فرش هم میریزه ،مبلام هم تازه خریدم میخوام کاور ژله ای بخرم ولی میگن خوب نیست عرق میکنه ولی کاور پارچه ای هم زیبای مبل میگیره بلاخره ممکنه شربت،اب میوه هم بریزه روش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عکس مبلات😁

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2738
اره

من دارم.ولی چون عرق میکردیم و سر میخورد ادم براش روکش پارچه ای هم دوختم.مهمون بیاد میتونی پارچه ای رو جمع کنی.فقط نایلون تشک ها شو جدا گونه بخر اگه تشک هات از تنه ی مبلت جدا میشه.اگه تشکت ات رو جدا ندوزی خیلی زود تهش پاره میشه

من دارم.ولی چون عرق میکردیم و سر میخورد ادم براش روکش پارچه ای هم دوختم.مهمون بیاد میتونی پارچه ای ر ...

نمیدونم توهمین تاپیک بعضیا راضی هستن بعضیا نه نمیدونم چیکار کنم

2706