2737
2739

چیکارا میکنید؟؟🧐

چخبرا؟🤨

بیاید یکم حرف بزنیم خواهرا حوصلم سر رفته🤧

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹

من بشدت حوصلم سر رفته

یجورایب عصبیم

یجورایی دلتنگ

یجورایی ناراحت

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من بشدت حوصلم سر رفته یجورایب عصبیم یجورایی دلتنگ یجورایی ناراحت

چرااااا😧

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹

بیکار نشستم گوجه فرنگی میخورم تا ارنج ابش ریخت😄

مامانم رفته بیرون باید یکم خونه رو مرتب کنم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

من چون از خانواده ها ناراحتم چند وقته نرفتیم پیششون و تل هم جواب نمیدم حالا امروز مادر و مادر شوهرم البته با فاصله زنگ زدن یعنی با هم هماهنگ هستن؟

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من عصري با دخترم توي گرما بندر عباس ٦٠دقيقه پياده روي كرديم فكر كنم تو اين گرما كالسكه هم هول بدي😭😢

تازه اومديم دوش گرفتم الان هم بيكار پشه ميپرونيم

خدایا شکرت 🙏🏻
2706