2737
2734
عنوان

مصرف نشاسته در زمان اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 23931 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قاشق تو آب سرد حل کن ضخامت آندومترت چنده؟

ماه اول که رفتم دکتر گفت ضخامتش کمه

دارو و شیر سویا و نشاسته گندم خوردم ماه بعدش روز ۱۲ ۸ میلیمتر بود و تخمک ها هم خوب بودن اندازه های ۲۳ و ۱۹ اما باردار نشدم

باعث شد بیشتر استرس بگیرم چون هم ضخامتم خوب شده بود هم تخمک هام

2728
ماه اول که رفتم دکتر گفت ضخامتش کمه دارو و شیر سویا و نشاسته گندم خوردم ماه بعدش روز ۱۲ ۸ میلیمتر ب ...

با دکترت مشورت کن قرص دوفاستون مصرف کن

ضخامت اندومتر رو میبره بالا پریودم تنظیم میکنه

با دکترت مشورت کن قرص دوفاستون مصرف کن ضخامت اندومتر رو میبره بالا پریودم تنظیم میکنه

این ماه برام دوفاستون نوشته که از روز ۱۵ بخورم. هنوز زمانش نرسیده

بخاطر تنبلی تخمدان هم ماه پیش لتروزول خوردم که اندازه های تخمک هام هم واقعا خوب کرده بود. اما این ماه دکتر کلومیفن داد. من شنیدم کلومیفن بیشتر دختر زایی داره و دو قلو زایی.  دوس دارم از هر دو جنس بچه داشته باشم. بیشتر از دو تا هم فک نکنم بتونم بیارم   

2740
این ماه برام دوفاستون نوشته که از روز ۱۵ بخورم. هنوز زمانش نرسیده بخاطر تنبلی تخمدان هم ماه پیش لتر ...

خب پس نشاسته دیگه نخور

دوفاستون کار همونو میکنه چون ضخامت خیلیم بالا باشه خوب نیس

انشالله هرچه زودتر باردار شی

ببخشيد شما چند دفعه خوردين نشاسته تا باردار شدين؟

عزیزم من فهمیدم تنبلی تخمدان دارم و نشاسته برام مثه سم بود. قبلش میخوردم اما قطعش کردم. چند ماه قبل و اون ماهی که باردار شدم نخورده بودم . داشتم متفورمین میخوردم اشتهام خیلی کم شده بود. دوماه اخر ورزش زومبا با فیلم خودم تو خونه انجام دادم و از تخمک گذاری تا روز ۱۴ یکساعت توای ازاد میدویدم که قلبش از جا در میومد. قرص اگنوگل  هم چندماه خوردم. یه مدت هم ماه قبل حاملگی بومادرون و رازیانه روز ۵ تا ۱۲ خوردم. ماه اخر هم به خانمه برام یه حلوا با روغن گوسفند درست کرد و قرص لتروزول هم خوردم سرخود اما امپول و ... نزدم و یادمه سیاه دونه و عسل هم روزای نزدیک تخمک گذاری خوردم. به خواست خدا باردار شدم ذکر استغفرالله هم زیاد گفتم. امیدوارم تجربیاتم بدردت بخوره گلم