2737
2734
عنوان

کاشت مو

8022 بازدید | 53 پست

سلام دوستان.شوهرم موهاش ریخته ولی بانک موش خوبه.میخواد بره ترکیه کاشت کنه .میگه کلینیک های ایران بدرد نمیخورن.ولی هزینه ۳۵ میلیون میشه.من حیفم میاد اینقد پول بده ولی شوهرم میگه دوس دارم خوب در بیاد.بنظرتون توفیری میکنه ??و اینکه کسی تا حالا آشنایی داشتین ک خارج کاشت کرده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا ترکیه ؟ از ترکیه میان ایران کاشت انجام میدن. من و شوهرم که رفته بودیم کلینیک آذین که شوهرم کاشت انجام بده یکی از ترکیه اومده بود اینجا مو بکاره. ما که راضی هستیم. الان 5- 6  ماه بیشتره شوهرم جلوی موهاشو کاشته. ریز ریز داره درمیاد. قشنگ پر شده جلوی موهاش. مشاورشون رو خیلی خوب بود. چون مثل اینکه چند مدل کاشت مو هست. نگاه می کنن کدوم نوع واسه هر کسی بهتره و کلی وقت گذاشتن توضیح دادن واسه ما.

اگه تهران هستی یا زنگ بزن. یا برین ببینین شاید همینجا انجام دادین. کلینیک آذین توی گاندی هست. از سمت ولیعصر هم راه داره. دقیقا 200 متر پایین تر از بیمارستان گاندی.

شما نظرت روی کاشت مو مشهد هست یا کاشت مو تهران؟من دارم دنبال کلینیک کاشت مو خوب میگردم میگن بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و کلینیک کاشت مو مشهد فرقش زیاده...عرب ها میگن زراعة الشعر ..و زراعة الشعر في المشهد ....اونم تو نت سرچ کنی درباره جاهای خوب گفته.

عزیزم چرا ترکیه؟ از ترکیه و کشورای عربی میان ایران کاشت انجام میدن دکترای خیلی خوبی داریم نمونه هاشونو تو پیجای اینستاگرامشون ببینین یکیش پیروز هاشمیه 

کارش خیلی تمیزه و طبیعیه 

2738

همسر من کاشت مو کردن 8 سال پیش. الان اتفاقی دیدم اینجا درباره کاشت مو دکتر حرف شد. دلم نیومد نگم.

ما خیلی دنبال یه جای معتبر بودیم برای کاشت که واقعاً طبیعی بودن کار برامون حرف اول رو میزد.
یکی از دوستان ما از خارج کشور در اون تایم اومدن و پیش دکتر نیلفروش زاده موهاشون رو کاشتن که طبق گفته خودشون آوازه دکتر خارج از ایران هم پبچیده بین همه. و انقدر عالی شده بود که باز دو نفر دیگشون اومدن ایران و کشات کردن.

ما انقدر سوپرایز شدیم که بدون هیچ تردیدی با همسرم برای مشاره رفتیم کلینیکشون.
و خدارو شکر که با نتیجه کار عالی مواجه شدیم. واقعا درسته که این همه از ایشون داخل و خارج از ایران تعریف میکنن. ما تازه بعدم متوجه شدیم که کاشت مو خیلی از هنرمندان رو ایشون انجام دادن. مثل اقای احسان علیخانی. کریم باقری .. دانیال عبادی...

اینستاشونم که پر از نمونه کارای مختلفه.
https://www.instagram.com/nilforoushzadeh.clinic/

دوست داشتم کمکی کرده باشم

خب چه کاریه واقعا؟! وقتی پزشکای ایران خیلی بهتر از پزشکای ترکیه تو این زمینه هستن. ببینید دکتر نیلفروش زاده بهترین پزشک متخصص پوست و مو تو ایرانه که خیلی از افراد معروف هم پیش ایشون کاشت مو انجام دادن. اول مراجعه بکنید به ایشون بعد تصمیم بگیرید. به نظرم که نظر شوهرتونم نظرش عوض میشه. می تونید نمونه کاراشونو تو اینستا و سایت ببینید.

دکترهای ایران از ترکیه خیلی بهترن

اره واقعا من که هر چی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم الان تو ایران دکتر نیلفروش زاده واسه کاشت مو حرف اول میزنه حتی دیدم که از کشور های دیگه برای کاشت مو میان کلینیک جردن

دکتر نیلفروش زاده که خیلی معروفه. کل بازیگرا و فوتبالیستا پیش دکتر نیلفروش زاده کاشت مو انجام دادن. دکترخیلی خوبیه. دایی منم پیش دکتر نیلفروش زاده کاشت مو انجام داده. خودمم واسه کاشت ابرو میخوام برم پیششون. اتفاقا تو ایران بهترین دکترا هستند چرا ترکیه. کلینیک دکتر نیلفروش زاده که اصلا معروفه همه کاراشون به صورت تخصصی انجام میشه.

عزیزم دکترای ایرانو اول خوب تحقیق کن بعد برو ترکیه، مگه تعریف دکتر نیلفروش زاده رو نشنیدی اینجا رو زیر و رو کنی همه دارن ازش تعریف میکنن، اول ی سر برو اونجا مشاوره ش ک ضرری نداره، باور کن همینجا کاشت مو انجام میدی

چرا ترکیه ؟

تو ایران خیلی از پزشکای پوست این کارو انجام میدن با هزینه مقول تر 

البته دکترای ما تجربه و تخصصشونم خیلی بالاس . یکیش همین دکتر نیلفروش زاده خیلی حرفه ای کار میکنن تو این زمینه. 

بازم خودت میدونی ولی به نظر من یه سر پیش دکتر نیلفروش زاده هم برید ازشون مشاوره بگیرید ضرر نداره

2706