2733
2734
عنوان

خونه و ماشین ب اسم خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فعلا کاری از دستتون بر نمیاد 

تازه ازدواج کردید صبر کنید انشااله اعتمادش جلب میشه

اتفاقا زیاد حساسیت نشون ندید اینطوری بیشتر جدی میشه روی تصمیمش با خودش میگه اگه با هم بودن براش مهم بود چرا اینقدر به مادیات اهمیت میده

صبور باشید

ناراحت میشدم میترسه به اسم خودش باشه چیزی به شما و دخترتون برسه؟

دیروز تولد پسرم مارتیا بود۱۴۰۳/۳/۲۴💖💖 امروز همسرم بهم گفت هر کی با تو باشه از زندگی سیر میشه۱۴۰۳/۳/۲۵💔💔💔همه وجودم زیر بار این جمله شکست له شد ده سال به پای تمام کم و کاستی هاش نشستم تو مشکلات کنارش بودم....از هر چی مرده متنفرم از هر چی عشقه متنفرم....ولی بازم بخاطر تو پسرم فقط بخاطر تو زندگی میکنم نفس میکشم چون تو تنها دلخوشی من از این دنیای بی رحمی😭😭بماند به یادگار💔💔💔💔
شرایط سختیه ولی بنظرم الان واکنش نشون بدی بدتره  خدایا چرا ما ازین برادرا نداریم😜

حالا برادرای ما دشمن خونیه مان انگار😑😑😑😑😑

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃

من ب شوهرم فقط این پیامو فرستادم ببینید:

بزن ب اسم مهدیه من ناراحت نمیشم. برام عادی شده. نه ماشین خریدنی ذوقی داشتم نه خونه رو خریدی. والا من سند هیچکدومم تاحالا ندیدم. برامم مهم نیست‌ ن فکر بالا کشیدن مال و اموالتم نه از مهدیه بدم میاد. حرف من اینه ک چرا زندگی ما نباید رو روال باشه مثل بقیه حریم زندگی مشترک داشته باشیم. یک ساله میگم پاشو بریم مدارکتو بگیریم تمایلی نشون نمیدی. قولنامه خونه هم ک ب اسم مهدیه است. واسه من خیلی حرفه که خودم صاحاب زندگی باشم ولی خونه یا ماشینی ک با تلاش خودمون میخریم ب اسم خواهر شوهرم باشه. هرچی هم بگم نمیفهمی منظور منو. حرفم کاملا منطقیه.میزاری میزاری دقیقه نود میگی مدارک ندارم. خونه رو هم اشک منو دراوردی خریدنی. همش مال خودته من ن برا ایندم ن الانم هیچی نمیخام.مبارکه.

واس ماهم ب اسمه ننه عفریطش هست هم پولامون هم ماشین... 

ما هم

ماشینی که من طلافروختم براش و دو سال پیاده بودم زد به اسم مادرش 😞می‌خوان هیچی به زنشون نرسه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706