2737
2734
عنوان

دوستم و هیبریدی اش😂

158 بازدید | 10 پست

نه واقعا؟؟ 

شرایطش چجوریاس

هیچی نمیدونم 

شوهرمم ک جواب نمیده درست حسابی 

هرکی دور و اطراف ماس قشنگ داره وام میگیره 

همکارم با وام سومین خونشون هم گرفتن 

دوستم با چک و وام ی تویوتا هیبریدی گرفته 700 تومن کمه کم 

حقوقش زیر دو تومنه

واقعا چجورباس😁

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوناپارتی دارن😁

تو بانک؟؟ 

فوقش با وام 100 تومن داشتا 

یهو شد هیبریدی😂😂😂

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

فقط با پارتی مطمئن باش والااااا  و گرنه چرا به ماها که پارتی نداریم اینقدر راحت وام نمیدن  این دوره زمونه باید ژن خوب باشی یا آقا زاده یا پارتی کلفت داشته باشی 

ارث رسیده 😐

شوهرمم میخهاد کم نیاره همینو میگه 

با این حساب تمام همکارای من جدو آبادشون مردن ب اینا ارث رسیده😂😂

فقط با پارتی مطمئن باش والااااا  و گرنه چرا به ماها که پارتی نداریم اینقدر راحت وام نمیدن  ...

والاحتما همینه دیگه 

ما می‌خواهیم ی وام 15 تومنی بگیریم 

میگه برو 6 ماه دیگه بیا 

آخه لامصب 6 ماهههههه😂😂

2738
تو بانک؟؟  فوقش با وام 100 تومن داشتا  یهو شد هیبریدی😂😂😂

نه تو بانک نه بیرونو میگم آخه یکی ازفامیلای همسرم یه دوستی داره که توبانک آشناداره هروقت میخوادوام بگیره میره به دوستش میگه اونم میره بااون آشنایی که توبانک داره حرف میزنه به این وام میدن😁به همین راحتی

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
نه تو بانک نه بیرونو میگم آخه یکی ازفامیلای همسرم یه دوستی داره که توبانک آشناداره هروقت میخوادوام ب ...

چ زرنگ 😢😢😢😢

چ زرنگ 😢😢😢😢

پس چی٬فکرمیکنی این اختلاس گرامستقیم میرن بانک میگن بهمون وام چندصدمیلیاردی بدید؟نه عزیزیم همین روش هاس که راحت اختلاس میکنن😞

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................