2733
2739

سلام 

این تاپیک رو زدم برای رژیم پسرزایی 

لطفا هر چی تجربیات دارید بنویسید شاید به درد خیلی ها بخوره پس دریغ نکنین :)

من خودم از اطلاعاتی که دارم هم به مرور تو این تاپیک مینویسم 

البته جدای همه ی اینها همه چیز دست خداست و تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته ..نباید اصرار به چیزی داشت .

کلیسم و منیزیم ...محیط رحم رو اسیدی میکنه و بچه دختر میشه 

پتاسیم و سدیم محیط رحم را قلیایی میکنه و بچه رو پسر 

ریشه کاسنی و خرما و گردو و فلفل و خیارشور حلوا و کاچی و نمک و اجیل شور و کنسرو .و سس گوجه فرنگی 

و اقدام یه روز قبل تخمک گذاری و روز دقیق تخمک گذاری 

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوتا دختر دارم.قرار بود هر وقت خواستیم بچه دار شیم ازقبل برم دکتر واسه رژیم.درکمال ناباوری ناخواس ...

به سلامتی ،الان جنسیتش مشخص شده؟؟

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2738

به نام خدا. من نتیجه گرفتم البته اول و اخرش لطف خدا بود. یکی از چندین ماه قبل دوران پریود اصلا سردی نخوری پاتوی اب سرد نزارین. و سعی کنید کاچی بخورین . بعدش دوناه قبل دم کزده تخم هویج فرنگی . توی دوراپ قاعدگی . و ترکیب معجون سیاه دانه و و زنجبیل و دارچین و شیره انگور و عسل روزی دوقاشق هم خودتون و هم شوهرتون. خرماهم روزی سه تا هر دونفر بخورید. خیلی مهمه که سردی مصرف نکنید و مرد تقویت بشه . اصلا ترشی و لبنیات هم کلا سه مان قطع کردم. تا مشخص شدن علایم بارداری هم رژیم نباید قطع بشه

سلام عزیزم . من همسرم  در حدی عاشق لبنیات هستیم که همه،   واقعا  همه میگفتن بی برو برگرد بچه شما دختره .

مثلا همین دیروز من حواسم نبود یه شیر یک لیتری رو یکجا خوردم. پای گوشی بودم فک کردم نهایت نصفشو خوردم یهو دیدم خالی شده .

شوهر من تا ماست سر سفره نباشه لب به غذا نمیزنه . همه فامیل میدونن . وقتی خونشونیم شده برا اون فقط ماست  بیارن  میارن .

خودمم دکتر بهم قرص کلسیم داد  وقتی خوردم کلیه هام کریستال داد  چون ذخیره کلسیم بدنم خیلی بالا بود  و دکتر سریع قرصمو قطع کرد.

ما چون  جلوگیری طبیعی داشتیم  روزای تخمک گذاری و اطرافش رابطه نداشتیم . 

و من کاملا ناخواسته باردار شدم .

از رو همینا خودم  مطمئن بودم دختره  رفتم  چند دست لباس هم خریدم  ولی هر دوتا سونو  گفت پسره . 

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴

بچه ها سخت نگیرین به خودتون

من خواهرام فقط سردی میخورن یعنی شب وروز خیار دستشونه قرچ قرچ میخورن وترشی و ماست وگوجه....

بچه هاشونم پسره

بچه هدیه ی خداست

چه دختر چه پسر

انشالله هرکی هرچی دوس داره روزیش باشه

اما حتما خواست خدا ارجحیت داره به همه این رژیما

ماستم بخورید خوبه😄

بچه ها سخت نگیرین به خودتون من خواهرام فقط سردی میخورن یعنی شب وروز خیار دستشونه قرچ قرچ میخورن وتر ...

خواهرت مثل من و شوهرمن پش 😅

ما هم جفتمون عاشق خیار و هندونه

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴

من هيچوقت جنسيت برام مطرح نبوده و اتفاقا خودم و شوهرم دختر بيشتر دوس داشتيم اما چون ني ني پسره تجربه زمان اقدامم رو ميگم شايد بدرد كسي بخوره 

من بخاطر اينكه هميشه زود عفونت و خارش قارچي ميگرفتم معمولاا هفته اي يه بار توي اب ولرم و يه قاشق جوش شيرين مينشستم و اين بهم كمك ميكرد كه از عفونت دور باشم.وقتي تصميم به اقدام گرفتم روزانه به شوهرم شير و موز و عسل و مغز و خرما ميدادم نه براي پسر شدن بلكه براي قوي شدن.چون زير دلم موقع تخمك گذاري تير ميكشه و معمولا روز ١٤ سيكلم اين اتفاق ميفته فقط يه بار اقدام داشتم اونم روز ١٤ سيكل كه تخمك گذاريه و ديگه بعدش پيش نيومد كه اقدام كنيم .همون هم خداروشكر گرفت و مثبت شد.الان ني ني پسره در ضمن قبل اقدام هردو ازمايش داده بوديم شوهرم اسپرماش كاملا نرمال و قوي بود و خودمم تخمدانم خوب بود و كم كاري نداشت.تغذيه هم هر دو نرمال ولي بيشتر سردي خور بوديم جفتمون 

خواهرت مثل من و شوهرمن پش 😅  ما هم جفتمون عاشق خیار و هندونه

اره واقعا خواست خداست

اصلا هم اهل رعایت نبودن که حتی تو پریودی گرمیجات بخورن همینجوری خدا خواست

حتی بچه دومشونم پسر شده یکیش ناخواسته هم بوده

انشالله خدا به همه مون کمک کنه

2706