2733
2734

سلام دوستان کسی میدونه زمان و مکان مصاحبه رو از کجا متوجه بشم ؟ 

احتمال تحقق یک رویاست ک زندگی را لذت بخش می کند ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا با 20هزار خواهرزادم 1400 شده مشاور تحصیلی گفته به فرهنگیان امیدوار نباش!!!

من پیش مشاور رفتم گفت اموزش ابتدایی میاری با توجه ب افزایش ظرفیت ها و ۴۷ درصد از بچه ها ک انتخاب رشته نکردن 😙

ن تجربی عزیزم 

خواهرشوهر من ۵هزار انسانی شده بیچاره قبول نشده چقدر براش غصه خوردم خیلی امیدوار بودیم از طرفی شرایط خانوادش جوریه ک خدا خدا میکرد قبول شه

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
2738

به خواهرزادم از طرف هسته گزینش آموزش و پرورش کل استان پیام دادن که بره تو سایت و اون فرم شماره 1 که تو سنجش گفتن تو همون سایت پر کنه و مدارکی که میخوانو واسشون بفرسته

من پیش مشاور رفتم گفت اموزش ابتدایی میاری با توجه ب افزایش ظرفیت ها و ۴۷ درصد از بچه ها ک انتخاب رشت ...

شما چطوری متوجه شدی ک قبول شدی تو سایت زده بود؟دقیقا چی نوشته بود؟برای خواهرشوهرم نوشته بود دانشگاه های خاص مجاز نشده

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
خواهرشوهر من ۵هزار انسانی شده بیچاره قبول نشده چقدر براش غصه خوردم خیلی امیدوار بودیم از طرفی شرایط ...

بله انسانی ها رتبه بیشتری برای مجازی در فرهنگیان میخوان ایشالا سال آینده قبوله عزیزم برای منم دعا کن

به خواهرزادم از طرف هسته گزینش آموزش و پرورش کل استان پیام دادن که بره تو سایت و اون فرم شماره 1 که ...

ب من زنگ نزدن اما فرم رو پر کردم منتظرم بسیج باز شه برم مدارک لازمه رو بگیرم بفرستم بره خواهر زادتون بومی چ استانی؟

بله انسانی ها رتبه بیشتری برای مجازی در فرهنگیان میخوان ایشالا سال آینده قبوله عزیزم برای منم دعا کن

انشالله ک موفق بشی و از مصاحبه هم قبول شی.خواهرشوهرم ک برا سال بعد نمیموته