2737
2734
عنوان

هزارپای خرر😐😢

318 بازدید | 34 پست

صب خواب بودم دیددم یه چیزی تو دستم وول میخوره فک کردم مگسه چشم بسته هی فوتش کردم بره دیدم نمیره انقدرررر خوابم میومد که نگوو چشامو باز کردم ببینم چیه دیدم یه هزار پاا اندازه انگشت وسطی دستم یجوری پرتش کردم پاشدم کمرم رگ به رگ شد خیلیییییی ترسوام خواستم زنگ بزنم شوهرم بیاد بکشتش گفتم تا وقتی اون بیاد گم گور نشه خودم کشتشتمشش الان خوابم پریده سرممم خیلی درد میکنهعه واای خدا بچم پنجاه روزشه اگه تو گوشش میرفت چیی وااای الان مثل چی نشستم دارم دور بر نگاه میکنم 

تعداد رای : 6
نظرسنجی
.
4
66%
.
2
33%
چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخخ این قضیه نظر سنجی چیه؟؟؟؟؟

منم خیلی میترسم چن ماه پیش رفته بودیم روستا خونه مادرشوهرم اینا نشسته بودم ی لحظه احساس کردم ی چیزی زیر پام داره تکون میخوره پامو ک برگردوندم دیدم ی هزارپا از انگشت وسطم بلند تر بود کرم رنگ واااییییییی چقدر جیغ کشیدم هم پدرشوهرم بود هم شوهرم بنده خداها نمیتونستن نگهم دارن هزارپاهه اولش ب پام چسبیده بودو وول میخورد اما بعد با سرعت جت رف زیر کمدو شوهرم ب زور پیداش کرد کشتش

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2738
چه ترسناکه واقعا     منم دیشب تو رستوران یه ملخ گنده چسبید به پام یعنی اول سکته ناقص زدم ...

وای اگه منننن بودممم  همچین جیغ میزدددم باز نسبتا ملخ خوبه من ساعت هفت صب میخواس گریم بگیره گفتم برم همسایه هارو صدا کنم ولی گفتم گم گور نشه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خخخخ این قضیه نظر سنجی چیه؟؟؟؟؟ منم خیلی میترسم چن ماه پیش رفته بودیم روستا خونه مادرشوهرم اینا نشس ...

نظر سنجی اخه پاک میشه تاپیک پاک نمیشه  این هزار پاهه زررررد بود و براق