2737
2734

من باردارم . بر حسب اتفاق یه بررسی خودم انجام دادم دیدم روی بخش تناسلی یه برامدگی کوچیک تقریبا سفید خیلی کمرنگ هست . بنظرتون زگیل هست 😔😔😔😔

نه جوشه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

نه احتمالا جوشی چیزیه

روی پوست شوهرت چی؟  چیزی دیدی؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا با شوهرم رابطه جنسی ندارم با ای یو ای باردار شدم . نمیدونم چه دکتری برم. خدایا روم نمیشه😔😔

پس حتی یک درصد هم فکرشو نکن همچین چیزی بی دلیل ممکن نیست 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738
خدا کنه. پس این چیه اعصابمو بهم ریخته الان دو هفته اس متوجه شدم هست.  

این وسواس فکریت از عوارض بارداریه

بی خیال شو لطفا یه جوش ناقابل که این حرفا رو نداره یا اصلا ممکنه شیو کرده باشی یه کوچولو بریده باشی خودتو گوشت اضافه زده باشه

داری در مورد یه امر غیر ممکن حرف میزنی 

مگه با فرد آلوده تماس داشتی که انقدر استرس داری؟ ولش کن چیزی نیس اگه خیلی اصرار داری برو دکتر زنان بگو معاینه کنه

والا با شوهرم رابطه جنسی ندارم با ای یو ای باردار شدم . نمیدونم چه دکتری برم. خدایا روم نمیشه😔😔

مگه میشه مگه داریم یه همچین چیزی اصلا

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
مثل یه تاول و به اندازه یه عدس کوچیک هست یه کم از رنگ پدست صورتی روشن تر.

منم باردارم واسه منم شده نمیدونم از چیه شوهرم دیشب گفت از دکترت بپرس ...شوهرمم نداره اخه یهویی تو بارداری شدم منم موندم از چیه اخه

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

ب دونه کوچیک اندازه عدس نزدیک پام بغل الت تناسلی...الان نت سرچ کردم میگن خوب نیست و درمانشم بعد زایمان شروع میشه  

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2706