2737
2734
عنوان

بچه دارا بیاید کمممک

105 بازدید | 8 پست

سلام به یه مشکل جدید برخوردم دخنرم ۲۰ ماهشه خییییلی تو لباس عوض کردن مقاومت میکنه یه جا بخوایم بریم دوساعت قبلش باید باهاش بازی کنیم وتو بازی لباسشو عوض کنیم اونم با کلللی گریه حالا خدا نکنه که یه کار عجله ای داشته باشیم دیگه بیچاره ایم راه حل دارید؟؟...

مقطعیه پسر منم خیلی اذیت میکرد اما درست شد الان تا موهاشو شونه نکنه بیرون نمیره سه سالشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بذار راحت باشه تا جایی که میشه با لباسی که تنشه ببرش براش شب ها داستان بگو قصه بساز از بچه ای که مرتب بود لباسشو عوض میکرد. براش جایزه بذار همه بچه ها دارن این دوره رو

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
دختر من که عمرا بزاره دست به موهاش بزنیم

پسر منم نمیذاشت انقدر موقع بیرون رفتن حرف میزدم دیگه خودم خسته میشدم

پسر منم نمیذاشت انقدر موقع بیرون رفتن حرف میزدم دیگه خودم خسته میشدم

امضا تون عالیه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2740