2737
2734
عنوان

برادرشوهرم عمل کرده..

831 بازدید | 95 پست

شوهرم آوردتش خونمون چون مادرشوهرم شهرستانه

بعد شوهرم هی میگه اب بیار براش چایی بیار آبمیوه 

غذا  میوه  هی  صداش میکنه میگه درد که نداری یا پتو بیار براش لامپو خاموش کن اذیت نشه 

لامپو روشن کن

حالا برادرشوهرم خوبه کاری بخ اون ندارم ولی شوهرم حتی من بمیرمم یبار نمیگه چرا داری میمیری 

حالا به این نمیذاره پشه بیاد نزدیکش

دارم میترکم کم مونده جرش بدم 

چکنم؟؟؟؟؟

جفتشونو بنداز بيرون

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جرش بده

😆😆😆😆😆😆

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2738

صلوات بگو وبخاطر خدا ازش مراقبت کن..ب شوهرت بگو خودم حواسم هست و ازش مراقبت میکنم ولی رفتارای تو باعث میشه ناراحت شم..

همیشه در هرحال و درهرکجا میدانم خدایی هست  خداوندی که نزدیک ترازهرچیزی بمن است  خانواده .عشق ،آرامش،ودلخوشی هایم همه هدیه خداهستندبمن.  ...خداوندا خودت نگهدار دلخوشی هایم باش....  همیشه باخود زمزمه میکنم چنان نماندو چنین نیز نخواهد ماند،.....لبخندفراموش نشه...  
2706