2733
2739
عنوان

حالم داره از خودم بهم میخوره .کمک

503 بازدید | 31 پست

وای بچه ها صورتم خیلی بدشده

پرجوششش رو گونه هام پره

روپیشونیم

موهام میزیززززززه

خشک و وز

بدنم پرمو

توروخدا کمکم کنید

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم چند سالته ؟

این علایم بخاطر اختلال هورمونه 

شرایطشو داشتی دکتر برو یه سری ازمایش هورمونی بده 

من بلاخره باردار شدم و این معجزه رحمت الهی است چون خدا ارحم الراحمین است و من بنده حقیرش. با توکل و توسل به امام حسین و علی اصغرش تیکرم در عرض یکماه حقیقی شد یعنی اقا خیلی بزرگه انشالله نی نی سالم و صالح بدنیا بیادو پرچمدار اقا باشه .السلام علیک یا ابا عبدالله .  
پیشونیت بخاطر فست و فود و سرخکردنیه ، اینارو نخور خوب میشی

جدی؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
چن سالته.تیروئیدنداری؟ برودکترپوست

هجده

این چندوقت استرس کنکور و نتایج گند زده به صورتم و موهام

نمیدونم والا مامانم عین خیالش نیست

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
خشک و وزه خب نرم کننده بمال ب موهات

میمالم بی تاثیره

بعدشم میریزهههههه

2706