2737
2739

سلام خانما کسی هست تو دوران شیردهی باشه و سینه هاش سفت نشه، ولی شیرش مقدارش و کیفیتش خوب باشه؟من دوماهه زایمان کردم فقط صبحها سینه ام یک مقدار پر شیر میشه ،و وقتی بچه ام شیر میخوره قورت قورت صدا میده و دهنش پر  شیر میشه، در طول روز که میخوره کلا سینه ام شله،انگار شیرم خیلی کم میشه،بچه ام آخراش گریه میکنه و ول میکنه،وزن گیریش خوبه،تعداد پوشکی که کثیف میکنه هم مناسبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تا 6ماهگی پدرم در اومد یعنی همیشه سینه هام پر بودوسفت مثه سنگ انقدر درد میکرد که نگو باید خالی میکردم لباسام خیس خیس میشد ولی الان که پسرم تقریبا یکونیم سالشه سینه هام شل و وله شیرم کم شده ولی پسرم همش اویزونه

2740

منم همین طورم سر بچه اول همیشه نگران بودم بچم همیشه رو نمودار بود الانم سینم بیشتر وقتا شله انگار چیزی توش نیست ولی این یکیم فقط شیر خودمو میخوره تپلیو رو فرمه

من تا 6ماهگی پدرم در اومد یعنی همیشه سینه هام پر بودوسفت مثه سنگ انقدر درد میکرد که نگو باید خالی می ...

دختر منم ۱ و نیم سالشه مدام سینمو میخواد منم دیگه خسته شدم اصلا دوست ندارم شیر بدم ولی خیلی بدغداست هیچی نمیخوره خوابشم با سینه منه نمیتونم از شیر بگیرمش موندم واقعا

من تو ۱۸ ماهی که شیر دادم فقط یبار سینم سفته سفت شد و دو سه بارم سرریز کرد... همه میگفتن شیر نداری و ...

جدی؟نه من تا چهل روز سینه ام سفت میشد و لباسام تا شلوارم خیس میشد،ولی بعدش دیگه اون حالت نیست😞