2733
2739
عنوان

درزی در کوزه افتاد

561 بازدید | 25 پست

اگه کسی میدونه کمکم کنه لطفا من ۱۵مرداد روز اول سیکلم بود ۲۶ مرداد عمل هیستری انجام دادم لکه بینیم خوب شده اما امروز پریود شدم ن درد دارم نه چیزی لطفا اگه کسی هست کمک کن ملت همیشه در صحنه راهنمایی کنید البته دورهام ۲۸ روزن   و ۹ روز جلو انداختم

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درز کوزه را با تف به هم بچسبانید😓 

درزی یعنی خیاط همون مثل خیاط در کوزه افتاده اما نمیدونم چرا استارتر گفته شاید ماما هستن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
درز کوزه را با تف به هم بچسبانید😓 

درزی به معنی خیاطه!

یه ضرب المثله که داستان خودشو داره. 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2738
دردرزکوزروگلش بگیرتادیگه بدموقع بازنشه😑

اختیارش دست من نبود الان دو روز ویبره دور شکم میزنم میتون بخاطر این باشه

درزی به معنی خیاطه! یه ضرب المثله که داستان خودشو داره. 

اره هرکی میمرد خیاط یه سنگ مینداخت تو کوز  که یه نفر رفت وقتی خودش مرد یکی اومد یه سنگ انداخت تو کوزه یه نفر میاد دنبالش میپرسه درزی کو میگه افتاد تو کوزه

کسی نیست مشاورین عزیز پ کجا رفتین

ببخشیدا ولی با این عنوان چرت کسی نمیاد تو تاپیکت😑 یه تاپیک دیگه بزن عنوان مرتبط بذار شاید یکی اومد کمکت. همیشه هم عنوانای بی معنی جواب نمیده

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
ببخشیدا ولی با این عنوان چرت کسی نمیاد تو تاپیکت😑 یه تاپیک دیگه بزن عنوان مرتبط بذار شاید یکی اومد ...

مرسی گلی

2706